ДИТЯЧЕ СВЯТО - УКРАДЕНА ПРИНЦЕСА

«Вкрадена принцеса» — український мультфільм, який підкорив дітей та дорослих захоплюючим сюжетом про кохання лицаря Руслана та доньку князя — Людмили. Пригодницька, комедійна та романтична історія чудово лягає на сценарій дитячого свята. Якщо вашій дитині подобається цей мультик, пропонуємо організувати День народження Вкрадена принцеса.

Дитячий День народження у стилі «Вкрадена принцеса»

Ми підготуємо кілька варіантів сценарію для різного віку та кількості дітей. Наприклад, можна організувати День народження у кінотеатрі, орендував зал для перегляду мультфільму. Або встановити проектор у квартирі, банкетному залі чи дитячій кімнаті. Перегляд «Вкраденої принцеси» легко поєднати із солодким столом, а після мультфільму аніматори проведуть вікторини та конкурси з мотивів сюжету.

Хороший варіант для дітей старшого віку квест. Учасники виконуватимуть різні завдання, щоб подолати злого чаклуна, який хоче принести Людмилу на поталу темним силам. Пройшовши квест на День народження, діти отримають подарунки, а іменинник – святковий торт.

Як організувати День народження Вкрадена принцеса

Поки ви тільки роздумуєте над тематикою свята, Pro100 Event Agency знає, що вам порадити. Уявіть: на День народження дитини приходять професійні аніматори у костюмах головних героїв мультфільму. Вони знайомляться з іменинником та його друзями, розповідають про себе та залучають дітей до казкового світу. А потім йдуть конкурси, вікторини, пісеньки, танці, подарунки та красень-торт.

Ми подбаємо про створення потрібної атмосфери, яка дозволить усім поринути у сюжет «Вкраденої принцеси». Декоратори прикрасять локацію, зроблять гарну фотозону, засервують стіл і Кенді-бар. Вашим завданням буде лише затвердження сценарію та вибір декору. А ще — задоволення від свята та споглядання щасливих усміхнених дітей!

«Вкрадена принцеса» - Незвичайний, запам'ятовується і веселий День народження в Харкові. Pro100 Event Agency зробить все за вищим розрядом! Іменинник буде щасливим, як і його друзі.

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ