ШОУ НА ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ХАРКОВІ

Дитячі свята важко уявити без музики, танців, веселих аніматорів і «короля вечірки» - торта для іменинника. А ще можна включити в програму шоу на дитячий День народження в Харкові. У портфоліо Pro100 Event Agency є розваги для дітей різного віку: від малюків до школярів і підлітків.

Дитячі шоу в Харкові для яскравого свята

Приборкувати електрику, приручати блискавки, робити рідина з кисню, перетворювати квіти в лід - ці та багато інших чудеса чекають малюків на «шоу Ньютона». Нескучная хімія і фізика сподобається школярам: в ігровій формі вони отримають важливі знання. Під керівництвом веселих вчених діти будуть експериментувати з рідким азотом, електрикою, сухим льодом і різними приладами.

Тільки уявіть емоції дитини, коли він виявиться всередині метрового кулі на «Шоу мильних бульбашок»! це ідеальне шоу для маленьких дітей, Які будуть із задоволенням бавитися з величезними райдужними бульбашками. Також малюкам сподобається «паперове шоу». Дощ з срібною або кольорового паперу заворожує! Під ним хочеться стрибати, крутитися і радіти життю! це улюблене шоу на дитяче свято у наших клієнтів.

Пісочна анімація - приголомшливе творче шоу. Під гарну музику на ваших очах художник буде створювати картини з піску. Кожна дитина зможе спробувати свої сили в створенні цієї краси.

Лазермен - круте шоу для дітей і підлітків. Артист з лазерним світлом покаже фантастичний перформанс. Промені будуть рухатися під музику, танцювати, створювати химерні візерунки і силуети.

Ще один безпрограшний варіант для свята - професійний фокусник з чарівною паличкою. Разом з ним маленькі гості відправляться в країну чудес. Це доступне і цікаве шоу для дітей в Харкові.

Pro100 Event Agency знає все про дитячі шоу

За 5 років роботи ми стали лідерами в сфері проведення дитячих шоу в Харкові. Ми співпрацюємо з талановитими і надійними артистами, які запізняться і не зіпсують свято. Ми допоможемо організувати фантастичне шоу для вашої дитини!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ