Квест-Тімбілдінг – Кращий Корпоратив для Співробітників

Форматів корпоративу існує багато: від традиційного банкетного столу до спільних подорожей за кордон. Все залежить від принципів компанії, а також від бюджету, який керівники готові витрачати на посилення корпоративного духу та формування культури.

Замовити квест-тімбілдінг - найкраще рішення для корпоративу в 2021

Незважаючи на велику різноманітність, ми вважаємо, що організація квесту-тимбілдингу – це універсальне рішення для будь-якого бізнесу.

 • Корпоратив для невеликої компанії до 10 осіб у форматі квесту – найвигідніше та оригінальне рішення. Спеціально для таких організацій ми опрацьовуємо сценарії квестів таким чином, щоб звернути увагу на основні складнощі у роботі невеликих підприємств: організованість колективу, делегування та мотивація.
 • Якщо ви хочете замовити корпоратив для великої компанії, тимбілдинг-квест допоможе познайомити всіх співробітників і покращити відносини всередині колективу.
 • Вартість організації корпоративу в Харкові в такому форматі може суттєво змінюватись. Все залежатиме від складності сценарію гри та випробувань, які відбуватимуться співробітники. Ціна квесту-тимбілдингу може приємно здивувати вас навіть у порівнянні із традиційним бенкетом.
 • Це здорове дозвілля. Усі учасники отримують масу емоцій, вражень та нові навички. Квест-корпоратив – це подія без алкоголю та жирної їжі. Тому, якщо у вашому колективі вітається здоровий спосіб життя, таке рішення точно для вас.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Яким може бути квест для компанії?

Завдяки тому, що це дуже адаптивний формат, можна замовити як спортивний квест-тимбілдинг, так і корпоративний квест із логічними завданнями та атракціонами. У компанії Pro100 Event ви можете:

 • Вибрати із готових сценаріїв. Якщо для вас це перший досвід – найкраще замовити квест із готовим сценарієм. Ціна організації гри-тимбілдингу в такому разі буде на порядок нижчою.
 • Вибрати тематику із запропонованих нашими івент-менеджерами. Після спілкування з клієнтом ми пропонуємо найкращі рішення для організації корпоративного свята, а ви просто визначаєтеся з тим, що найбільше до вподоби.
 • Запропонувати власну ідею. Якщо у вашій компанії є корпоративна легенда чи персонаж – розробка індивідуального квесту – те, що вам потрібно!

Ми проводимо корпоративні квести на відкритому повітрі та у приміщеннях, для корпорацій та маленьких компаній, у Харкові та по всій Україні. Якщо ви шукаєте найкраще івент-агентство – Pro100 Event Agency – найкраще рішення!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ