ПОЛІТ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ

Агентство оригінальних подарунків і вчинків пропонує вам разом зі своєю другою половинкою, хорошим другом або, можливо, улюбленим родичем зануритися в незабутню атмосферу і підкорити небесні простори на повітряній кулі.

Політ-сюрприз на повітряній кулі - оригінальна ідея для привітання дорого і близького вам людини, яка любить яскраві емоції та враження.

А можливо, це була саме ваша мрія і при допомоги агентства свят «Pro100 Event Agency» вона зможе втілитися в реальність.

Якщо ви з дитинства мрієте піднятися на висоту і відчути легкий вітер у волоссі - політ на повітряній кулі - це саме те, що вам необхідно. Удвох з пілотом ви підніміться в небо, щоб відчути бурю емоцій, насолодитися краєвидами та відчути легкість.

Політ на повітряній кулі може стати хорошим подарунком одному-мрійнику. Емоції, які отримає володар такого оригінального подарунка - просто незабутні.

Під час польоту в кабіні знаходиться тільки 1 пасажир і досвідчений пілот, який керує повітряним судном. Будьте впевнені, що над виконанням вашої мрії або мрії близької вам людини незалежно від приводу будуть працювати професіонали своєї справи. Аеростат є одним з найбільш надійних і безпечних повітряних суден і «Pro100 Event Agency» зробить все можливе для того, щоб ваш подарунок-сюрприз був максимально цікавим і комфортним.

Повітряна куля - політ в компанії

Чи хотіли ви коли-небудь разом з друзями піднятися в повітря і відчути себе справжніми героями-мандрівниками?

Політ на повітряній кулі - оригінальна ідея для свята в невеликій компанії найближчих. Організувати свято для невеликої кількості людей - іноді це куди складніше, ніж проведення в Харкові і Україні масштабних заходів.

Також, якщо ви хочете, щоб ціна польоту на повітряній кулі була трохи нижче, ми можемо підібрати для вас або для людини, якій ви даруєте емоцію, компанію, з якою пройде політ.

Додаткові послуги з організації та проведення польоту на повітряній кулі

Про що ви думаєте, коли робите якийсь незвичайний вчинок? Звичайно ж, про те, що це ніколи не забудеться, але це ж не так.

Проходить час і навіть найяскравіші емоції стираються з нашої пам'яті. Саме тому івент-агентство додатково пропонує послуги по фото- і відеозйомці.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ