ПРИВІТАННЯ на білбордах

Хочете бути оригінальним і знайти спосіб привітати дорогих вашому серцю людей в незвичайний спосіб?

Нехай про це дізнається весь місто. Наше агентство, яке займається підготовкою і організацією оригінальних подарунків і вчинків, Пропонує вам послугу, яка точно зможе здивувати дівчину в День народження, Маму в ювілей або порадувати колег в професійні свято.

Привітання на білборді в Харкові - це можливість сказати слова подяки або любові людині і бути впевненим, що це помітять.  Вітальний бігборд - це унікальний спосіб заявити про своє повагу на все місто. «Pro100 Event Agency»Виходячи зі свого багаторічного досвіду роботи в сфері організації та проведення заходів може сміливо заявити - ефект буде приголомшливим.

Для яких приводів підходить привітання на бігборді?

Безумовно, щоб здивувати рідних не потрібен привід, проте особливий ефект такий оригінальний вчинок матиме, якщо ваша дівчина, чоловік або мама отримає оригінальне привітання, Тоді як всі інші просто отримують вітальні листівки або квіти.

Наш дизайнер виготовить макет поздоровлення на білборді до Дня народження, Дня Святого Валентина, з днем весілля або ж з народженням малюка. Наші фахівці проконсультують вас по розміщення бігборда в Харкові, Ціна якого може бути підібрана в залежності від вашого бюджету і, звичайно, фантазії.

Як розмістити привітання на білборді?

Для того, щоб підготувати оригінальне привітання необхідно пройти кілька етапів. Перш за все, ви звертаєтеся до нас в івент-агентство із запитом про розміщення поздоровлення. Івент-менеджери підбирають щит під ваш запит: важливо, щоб вітальний щит знаходився в тих місцях, де адресат зможе легко його помітити. Це може бути дорога на роботу або в улюблений торговий центр. Можна, можливо підібрати вітальний білборд в безпосередній близькості від будинку того, кому призначений такий оригінальний спосіб привітання.

Після підбору місця розміщення починається робота над макетом: вам потрібно надіслати нам вихідні матеріали, щоб наш дизайнер оформив «гігантську вітальну листівку». Ми узгоджуємо з вами в електронному вигляді то, як буде виглядати білборд і монтуємо його в заплановані терміни. Звичайно ж, ми надамо вам фотозвіт. Що далі?

А далі ви насолоджуєтеся ефектом такого незвичайного подарунка. Будьте впевнені - це привітання точно не забудуть і не упустять.

Для того, щоб сказати вам скільки коштує повісити бігборд, Нам необхідно попередньо дізнатися місце бажаного розміщення, а також - складність виготовлення макета. забронювати білборд найкраще десь за місяць до бажаної знакової дати. Так ви будете точно впевнені, що зможете вибрати краще місце, а наші менеджери в цьому вам із задоволенням допоможуть.

Замовити привітання на бігборді можна за телефонами +38 (067) 5712-220 +38 (066) 1153-161 +38 (063) 3333-593 або ж залишити заявку на сайті.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ