ПОБАЧЕННЯ У планетарії

Чи легко здивувати другу половинку оригінальним побаченням? Разом з агентством займаються організацією і проведенням незвичайних святкових і урочистих подій «Pro100 Event Agency» це не так вже й складно. Наші співробітники допоможуть з реалізацією ідеї для романтичного побачення або подарунка-сюрпризу будь-якої складності.

Якщо ви хочете влаштувати вечеря при свічках під зоряним небом, Але на вулиці, наприклад, лютий, ми зможемо втілити в життя навіть таку, здавалося б, нереалістичну мрію.

Побачення в планетарії - особливий подарунок для улюблених

фахівці івент-агентства в Харкові допоможуть вам провести побачення в планетарії, Про який ні ви, ні ваша друга половинка точно дуже довго не забудете. Провести по-справжньому космічне побачення під зірками - це оригінальна ідея для подарунка-вчинку коханій людині. Завдяки особливій атмосфері, що панує під час побачення в Харківському планетарії, ви точно зможете подарувати щось особливе. таке привітання з Днем народження, річницею весілля або ювілеєм точно не пройдуть непоміченими.

Романтичне побачення в планетарії - це можливість для пари побути удвох, насолодитися один одним наодинці і відчути злягання з космосом. Зустріч під куполом планетарію - це спосіб втекти від буденності, внести зміни в стандартні маршрути для прогулянок і місця для побачень в Харкові.

Побачення в планетарії - цікава ідея для пропозиції руки і серця. Здійснюючи прогулянку по галактиці, ви не можете не відчути таємничу і загадкову атмосферу, що не відчути прилив емоцій, не відчути хвилювання. Такі моменти відмінно підходять для того, щоб здивувати кохану людину і зробити йому пропозицію.

Додаткові опції по проведенню побачення мрії

Координатори та організатори прорігінальних подарунків і вчинків допоможуть закоханим з оформленням і декоруванням місця для побачення, сервіровкою столу і підбором додаткових послуг.

«Pro100 Event Agency» зможе допомогти вам визначитися з музичним супроводом вечора для двох. Вдало підібрана музика - один із запорук успішного побачення.

Ціна побачення в планетарії Харків

Вартість організації вечора під зоряним небом багато в чому залежить від ваших побажань. Уточнити ціни ви можете у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті. Уважні та турботливі співробітники нашої компанії по проведення заходів в Україні допоможуть вам підібрати оптимальний варіант відповідно до ваших побажань щодо подарунка.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ