Побачення в Театрі

Організувати побачення на даху або зробити пропозицію під відкритим небом - цим вже давно не здивуєш сучасних дівчат!

Якщо шукаєте спосіб, як зробити оригінальний сюрприз другій половині - у нас є для вас відмінний спосіб! Просто Івент пропонує провести вечерю на двох в театр. Так-так, вам не здалося, організувати оригінальне побачення ми можемо на будь-який локації - навіть на сцені справжнього театру!

Чому варто замовити оригінальне побачення в театрі?

Романтична вечеря на двох в честь ювілею або на День всіх закоханих на сцені театру - це подія, яку ви точно не зможете забути. Для вас наші івент-менеджери напишуть унікальну історію і створять атмосферу, яка підкреслить ваш привід або створить настрій для визнання в любові.

 • Унікальна концепція побачення. Вечеря в ресторані - це форма дозвілля, яка вже приїлася багатьом. А ось побачення в театрі - щось нове, незвичайне і такий сюрприз гарантує вау-ефект!
 • Камерна і творча атмосфера. Сцена театру - це сакральне місце, де народжується мистецтво. І ми впевнені, що така атмосфера сприяє створенню особливого настрою між парою.
 • Можливість створити свою історію. Організувати оригінальне побачення на підмостках сцени можна по неповторному сценарієм, який наш режисер-сценарист напише тільки для вашої пари: актори розіграють сцену вашого знайомства або розіграють кумедні сценки з вашого життя. Антураж театрального побачення можна доповнити танцювальним перформансом або виступом музикантів.

Для того, щоб побачення в театрі в Харкові ви запам'ятали в деталях, ми можемо запропонувати фото і відеозйомку романтичної вечері. Повірте, такий лавсторі ще не ні у кого!

Як проходить побачення від Pro100 Event?

Організація події для Просто Івент - це пристрасть. Тому до кожного заходу ми підходимо з душею: продумуємо все дрібниці, враховуємо деталі та побажання, прораховуємо всі варіанти розвитку подій.

 • Зустріч пари. Ми продумуємо момент вашої зустрічі: яка буде музика, якщо вона буде. Де саме ви зустрінетеся: на вході в театр або дівчину проведуть за стіл з закритими очима.
 • Вечеря. Для того, щоб створити необхідну атмосферу і настрій - ми підберемо також меню для побачення, оформимо стіл і підберемо декор.
 • Кульмінація. Як і у кожного свята, у побачення в театрі повинна бути своя кульмінація: якщо ви плануєте організувати пропозицію в театрі - це стане відмінним фінальним акордом. Якщо ж ви хочете просто здивувати дівчину або хлопця незвичайним підходом до побачення кульмінацією може стати виступ артиста або ваше запрошення на танці під живу музику.

Якщо ви ще не визначилися з форматом незвичайного побачення - телефонуйте нам і разом ми знайдемо формулу ідеального події для двох.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ