ВІДЕО-ПРИВІТАННЯ

Уже закінчилися ідеї, як оригінально сказати привітання?
У нас є для вас пропозиція - давайте знімемо відеопривітання!

Оригінальна вітальне відео - це фактично необмежене поле для фантазії. Ви будете здивовані тим, скільки оригінальних ідей для поздоровлення у форматі «відео» є у нас в арсеналі.

В якому форматі можна зняти ролик-привітання?

Ви можете не просто записати відеопривітання, Але і зробити цілий фільм про іменинника або компанії, якій адресовано привітання.

Крім цього, наше івент-агентство в Харкові пропонує послуги по зйомці відеокліпів. Це може бути пародія на вашу улюблену або особливу пісня. Ви можете записати зворушливе привітання для тата або для чоловіка, гумористичне відео для друзів.

Ми допоможемо вам з написанням тексту для пісні, підбором реквізиту, локації, а також команди відеографів. Завдяки тому, що над вашим привітанням буде працювати ціла команда професіоналів, воно точно стане оригінальним вчинком на святі.

В якому випадку записати відеопривітання краще?

Особливих приводів для того, щоб зняти відео, В якому ви поздравите коханих і рідних, шукати не потрібно. Можна, можливо оригінально привітати з Днем народження або днем закоханих. Ваш тост на весіллі, сказаний в такій незвичній формі точно здивувати всіх гостей заходу.

Звісно, оригінальне відео стане чудовою ідеєю, якщо у вас не можливості привітати винуватця торжества з подією особисто. Івент-менеджери допоможуть вам з ідеями, як це можна зробити ще більш зворушливо: наприклад, зробити кліп не тільки з вашої вітальною промовою, а й додавши в нього фото або відео зі спогадами про наймиліших моментах.

такі невеликі фільми завжди викликають масу емоцій у гостей. Деякі навіть не можуть стримати сліз.

А для тих, хто любить романтику і шукає оригінальний спосіб зізнатися в любові або зробити пропозицію, у нас є особлива ідея оригінального вчинку. Разом з вами ми допоможемо записати відеозізнання або відеопривітання для того самого людини і показати його на найбільших екранах міста.

Уявіть, ви йдете по торговому центру і на всіх екранах одночасно включається ваш ролик з визнанням. Поки ваша наречена в приємному шоці, ви можете зібратися з думками і дістати ту саму заповітну коробочку. До того ж, на додаток до такого феєричного визнанню можна замовити музикантів або артистів, які створять неймовірний перфоманс, якого ваша супутниця точно не очікує.

Як вам ідея для оригінального вчинку? І це далеко не все, що може запропонувати «Pro100 Event Agency». Хочете дізнатися більше - чекаємо вас на консультацію. Вирішуйте виходити за рамки звичного.

Вартість відеозйомки поздоровлення або кліпу-розіграшу залежить від сценарію і рівня складності організації знімального процесу.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ