ДИТЯЧІ фотозоні У ХАРКОВІ

Батьки знають, як складно сфотографувати непосидющих малюків! Але так хочеться отримати красиві фотографії на пам'ять про дитячому Дні народження. Ми знаємо вихід: наші тематичні фотозоні зачарують діток настільки, що ви встигнете познімати їх від душі!

Якими бувають дитячі фотозоні

Дизайн локації для фотозйомки залежить від тематики свята. Якщо він присвячений мультфільму або казці, сценарій відіб'ється і на фотозоні. Її прикрасять улюблені персонажі і навіть об'ємні фігури, з якими можна обніматися і танцювати. Цікавий варіант для діток постарше - тантамареска. Стенди з вирізами під особа допоможуть перевтілитися в Супермена або Фею, Жінку-Кішку або Шрека. Дизайнери і художники створять тантамарески на основі будь-якого сюжету.

можете замовити фотозоні для дитячого свята, Не прив'язуючись до тематики. Дівчата будуть раді казкового замку принцеси, локації в стилі «Аліси в країні чудес», Стенду з повітряних куль або квітів. хлопчикам сподобається фотозоні для дитячого свята з машинками або роботами, піратами або супергероями.

З чого складається ціна фотозоні

Pro100 Event Agency працює з будь-яким бюджетом. Вартість оренди фотозоні буде нижче, ніж локація, розроблена під замовлення. Якщо ж ви хочете фотозоні за індивідуальним дизайном, Її ціна буде залежати від розміру, матеріалу і складності виготовлення. Найпростіші варіанти - з використанням повітряних куль, картонних прапорців, паперових квітів, різнобарвних стрічок і грифельних дощок. Фотозоні на дитяче свято з живих квітів, тематичні банери, складні композиції з повітряних кульок будуть коштувати дорожче.

Де замовити фотозоні в Харкові

Більше 5 років ми організовуємо дитячі свята, тому оренда дитячої фотозоні - одна з найбільш затребуваних послуг. Ми співпрацюємо з талановитими флористами, художниками і декораторами. Вони з легкістю реалізують вашу ідею, а вартість фотозоні буде залежати від складності виконання. Також ми порекомендуємо професійних фотографів, які приїдуть на свято з правильним освітленням і устаткуванням для якісних знімків.

Красива дитяча фотозоні в Харкові - важливий етап в підготовці до дитячого свята. Чи не рекомендуємо економити на ній, якщо хочете отримати ефектні сімейні фотографії. Погодьтеся, ви забудете про музику, їжі і розвагах через кілька днів, а альбом з фотографіями будете гортати і через 10, і через 20, і через 50 років!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ