Фотозоні ДЛЯ ТЕМАТИЧНИХ СВЯТ

Про веселому корпоративі колектив згадує ще довго, а фотографії допомагають відновити в пам'яті найяскравіші моменти. Зручніше за все організувати групову фотосесію на красивому фоні. Pro100 Event Agency знає, які фотозоні для тематичних свят виглядатимуть найбільш виграшно.

Ідеї фотозоні:

 1. З логотипом компанії - Бренд-Волл виглядає солідно і підкреслює авторитет компанії. На його тлі вийдуть якісні корпоративні фотографії, Які стануть в нагоді для публікацій в ЗМІ або сайту.
 1. Грифельна дошка - щоб грифельна фотозоні на корпоратив в Харкові виглядала стильно, її розмалює художник. А після фотосесії кожен зможе залишити своє побажання.
 1. Стіна з ефектом 3D - Об'ємні квіти, дерева або тварини, які ніби-то ось-ось зійдуть зі стенду - хіт цього року! така незвичайна фотозоні універсальна і підходить для будь-якого свята.
 1. Живі квіти - Ніхто не встоїть перед можливістю зробити фото серед розкішних квітів і зелені! Троянди, півонії, монстери, папороті - флористи використовують будь-які сезонні квіти, щоб створити оригінальні тематичні фотозоні для корпоративу.
 1. тантамареска - Це найвеселіша фотозоні для корпоративного свята в Харкові, Джерело жартів і смішних історій! На стенді з вирізами під особи можна зобразити силачів, голлівудських зірок, піратів, героїв фільмів або коміксів.
 1. Тематична фотозоні в Харкові - В цьому випадку ми відштовхуємося від тематики вечірки. Наприклад, корпоратив в морському стилі доповнить фотозоні з пальмами, пляжним пейзажем або паперовими хвилями. Для вечірки в голлівудському стилі можна спорудити локацію з червоною килимовою доріжкою і картонними фігурами відомих акторів.

Де замовити фотозоні в Харкові

Створенням фотозоні займаються художники, декоратори і флористи. Pro100 Event Agency багато років працює з талановитими творчими людьми, які створюють унікальні фотозоні. Ми покажемо вам каталог з прикладами локацій і підкажемо найкращий варіант. вартість фотозоні буде залежати від складності конструкції і використовуваних матеріалів.

Якщо вам потрібна ефектна фотозоні на День народження, корпоратив і інша подія, Зв'яжіться з нами! Будемо раді допомогти!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ