ВЕСІЛЬНІ ФОТОЗОНИ У ХАРКІВІ

Дівчата жартують, що весілля варто зіграти хоча б заради сукні та гарних фотографій. Справді, за багато років забудуться тости гостей, банкетний зал, багатий стіл та веселі конкурси. Але гарні фотографії нагадають про кожен момент весільної урочистості. Щоб зробити пам'ятний фотоальбом, рекомендуємо замовити фотозону на весілля у Pro100 Event Agency.

Особливості весільної фотозони

Ефектно оформлене місце для фотосесії необхідно і молодим, і всім гостям, які теж хочуть сфотографувати себе у всій красі. Наші поради:

 • оригінальна фотозона не повинна займати дуже багато простору - ідеальний розмір 2х2 м;
 • встановити фотозону потрібно не на прохідному місці, щоб не заважати гостям та офіціантам;
 • бажано, щоб на межах фото-локації не було сторонніх предметів, які можуть зіпсувати знімок;
 • фотозона на весілля у Харкові має відповідати концепції свята зі стилістики чи кольору;
 • використовуйте аксесуари (капелюшки, окуляри, вуса або губки на паличці, таблички з побажаннями тощо) — чим більший вибір аксесуарів для фотосесії, тим креативнішими будуть фотографії.

Варіанти фотозон для весілля

У тренді останніх років — природні мотиви: чагарники, квіткові композиції у високих скляних вазах, гірлянди з евкаліпту або плюща, весільні фотозони з живих квітів, співзвучних із букетом нареченої.

Якщо урочистості проходять на свіжому повітрі, можна облаштувати місце для фото під деревом, прикрашеним гірляндами, китайськими ліхтариками або стрічками. Гойдалка або антикварний оксамитовий диван - стильна і красива фотозона у Харковіщо значно збільшує кількість поз. Також для літніх весіль актуальний сільський стиль. Вартість весільної фотозони у вигляді стогів сіна невисока, а знімки будуть оригінальними.

Ще одна тенденція – мінімалізм. До нього можна віднести велику рамку для фото, крейдяну дошку з побажаннями, цегляну стіну зі свічками або вазами на підлозі.

Весільні фотозоні в Харкові

Кожна весільна фотозона у Харкові від Pro100 Event Agency - це витвір мистецтва, над яким працюють талановиті флористи та декоратори. Ми любимо нестандартні замовлення і із задоволенням створимо для вас щось незвичайне та надихаюче. Ціна фотозони на весілля буде залежати від складності виконання та матеріалів, але ми працюємо з будь-яким бюджетом! Чекаємо на ваш дзвінок, щоб обговорити всі нюанси майбутньої фотозоні!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ