РОЗИГРИШ «СЛУЖБИ, Що ПЕРЕВІРЯЮТЬ» Г. ХАРКІВ

«Здрастуйте, з документиками все гаразд?»

Питання, яке змушує хвилюватися навіть тих, у кого все дуже добре. Якщо хоч раз у житті до вас приходила перевірка, ви точно знаєте, що це не найприємніша подія та позитивних емоцій від такого сюрпризу буде небагато. Проте, агентство з організації заходів у Харкові пропонує змінити звичний перебіг подій.

Один із найпопулярніших варіантів розіграшу – це розіграш за участю перевіряючих служб. Цього дня ми влаштуємо справжній хаос в офісі вашого друга чи чоловіка. Ми дізнаємося все чи навіть більше про роботу вашої компанії. Ми доведемо до сказу начальників усіх відділів… і лише потім зізнаємось. Що це був лише розіграш!

Оригінальний розіграш для друга — це можливість здивувати на День народження або на честь відкриття нової філії компанії. Ми перевернемо ваше уявлення про подарунки та сюрпризи.

Професійні актори допоможуть зробити розіграш максимально реалістичним, що навіть замовники замисляться: це справді перевірка чи розіграш від Pro100 Event Agency?

Взяти участь у розіграші можуть представники будь-яких служб: податкова, санстанція або служба міжпланетарної безпеки, яка перевірити рівень захищеності офісу від вторгнення НЛО. Адже всяке буває.

Досвід організації масштабних проектів дає нам можливість залучити максимальну кількість підрядників реалізації вашого розіграшу. Ми не боїмося жартувати з цілих корпорацій, адже ми впевнені в тому, що все пройде «як по маслу».

Ціна організації розіграшу – питання, яке хвилює багатьох, хто замислюється над оригінальним вітанням. Виходячи з нашого досвіду можемо сміливо сказати, що ми можемо організувати розіграш вартість якого не перевищуватиме розіграш самостійно. Чому?

Ні, ми не заощаджуємо на підрядниках і не проводимо розіграш безкоштовно. Ми просто знаємо як оптимізувати бюджет події, від чого можна відмовитись і як правильно витрачати гроші. Наш досвід – ваша економія.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто замовляти розіграш як оригінальний подарунок - Запишіться до нас на консультацію і ми розвіємо всі ваші сумніви.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ