ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ РОЗІГРАШІВ І СЮРПРИЗІВ

«Що наше життя? Гра! » - пам'ятаєте цю фразу? На жаль, з віком в нашому житті все менше ігор і все більше турбот. Pro100 Event Agency пропонує виправити цю ситуацію і подарувати радісні емоції близькій людині, другу чи колезі. Наші оригінальні сюрпризи і розіграші повертають в безтурботне дитинство, змушують щиро сміятися і радіти життю, як в юному віці.

Як проходить проведення розіграшу та що для цього потрібно

розіграш - оригінальний подарунок на День народження людині, у якої все є. Або для того, хто цінує емоції більше, ніж матеріальні блага. Ви звертаєтеся в наше агентство, вибираєте готовий сценарій або ми придумуємо його разом. Потім йде кропіткий процес підготовки.

підготовку організації індивідуального розіграшу можна порівняти з роботою спецслужб або приватного детектива. Нам потрібно отримати максимум інформації про іменинника, дізнатися його звички, розпорядок дня. Ми проробляємо величезну роботу, щоб визначити правильну послідовність дій наших акторів і щоб герой розіграшу нічого не запідозрив. Головне завдання - зберегти надсекретність до останньої секунди. Тільки за цієї умови розіграш іменинника в Києві буде успішним.

Популярні ідеї для розіграшу

Популярний розіграш для хлопця - бомжі. Уявіть: іменинник підходить до свого авто, а на капоті вечеряють бомжі! У процесі з'ясування відносин, бездомні почнуть несподівано діставати зі своїх сумок квіти і подарунки винуватцеві торжества.

Якщо вас цікавить розіграш на День народження начальника, влаштуйте привітання від поліції. Сюжетних ліній безліч! Наприклад, іменинника зупинить дорожня поліція і пред'явить величезний список порушень, буде вимагати хабар або навіть покаже документ, в якому зазначено, що машина начальника проходить за орієнтуванням. Ну а подальший розвиток ситуації буде залежати від іменинника і акторської гри. також дуже популярні розіграші для начальника - психи на співбесіді або спокушання на співбесіді.

 Часто до нас звертаються дівчата, які хочуть привітати кохану в Харкові. Ми пропонуємо їм сміховинний розіграш на свято - знайомство з геями. Іменинник буде втягнутий в сварку двох представників нетрадиційної орієнтації, а саме, стане ймовірним «коханцем» одного з них.

Підставна бійка в ресторані - популярний розіграш для дівчини. Це буде дуже емоційно! А в кінці - квіти і подарунки іменинниці. Якщо дівчина працює в ресторані або готелі, можна влаштувати приїзд «ревізора» зі знімальною групою. Незабутній подарунок підніме настрій всьому колективу!

Якщо іменинник займає високий пост і часто спілкується з пресою, пропонуємо шокуючі розіграші, Наприклад, стрілялки під час інтерв'ю. Поки він буде розповідати підставним журналістам, Що в його фірмі все добре, ми організуємо операцію спецназу або приїзд групи в костюмах хімзахисту. Подивимося, як іменинник виплутається з настільки делікатній ситуації!

5 причин замовити розіграш:

 1. незабутні емоції - Квіти зів'януть, цукерки з'їдять, дорогий коньяк вип'ють, а емоції і спогади про розіграші назавжди залишаться з іменинником.
 1. Оригінальний подарунок на День народження - Повірте, іменинник найменше очікує розіграш в якості подарунка. Ефект несподіванки гарантовано!
 1. Фото і відео на пам'ять - Організація розіграшів обов'язково включає фіксацію всіх подій. Ви ще довго будете переглядати з іменинником, як все було, і сміятися від душі.
 1. Ми всі беремо на себе - Вам не потрібно нікуди їхати і нічого вирішувати. ми запропонуємо варіанти привітання і організуємо розіграш від початку до кінця.
 1. Професіоналізм Pro100 Event Agency - З нами працюють першокласні актори. Вони вміють тримати інтригу і не викличуть ніяких припущень про розіграш.

Де замовити розіграш в Харкові

Pro100 Event Agency - агентство незвичайних подарунків, Яке багато років проводить розіграші в Харкові. Серед наших клієнтів люди різного віку і соціального статусу. Ми знаємо, як організувати оригінальний подарунок хлопцю або дівчині і не перейти грань між жартом і справжнім екстримом. 

хочете замовити приколи та розіграші в Києві на будь-яке свято або просто так? Будемо раді втілити в життя будь-який сценарій!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ