РОЗІГРИШ «РЕВІЗОР» М. ХАРКІВ

А ви готові до того, що у програми «Ревізор» новий ведучий?

Агентство з організації свят в Харкові пропонує унікальну концепцію розіграшу друзів, коханих або колег. Розіграти цілу компанію? для «Pro100 Event Agency" немає нічого неможливого.

наше креативне івент-агентство пропонує вашій увазі організацію розіграшу, Який точь-в-точь повторює сценарій всіма улюбленої програми, вже довгий час йде на Новому каналі.

У день народження, ювілей або на честь корпоративного свята в компанію винуватця торжества навідається ревізор. Професійний актор випаде новим ведучим і почне перевірку.

Повірте, таке оригінальне привітання для близьких 100% запам'ятається надовго. Розробка сценарію розіграшу і підготовка до проведення розіграшу може зайняти як кілька днів, так і кілька тижнів. Все залежить від тог, наскільки масштабний розіграш ви плануєте.

До реалізації розіграшу можуть бути залучені родичі, гості або співробітники компанії. Наприклад, якщо ви хочете розіграти начальника або керівника рестораном, Співробітники можуть підіграти знімальній групі, підлаштовуючи казусні ситуації: сторонні люди на кухні, бій посуду або навіть бійка офіціантів в присутності ревізора.

Те наскільки буде реалістичним розіграш залежить від професіоналізму підставного ведучого і того, наскільки ви готові «грати до кінця», Адже іноді трапляється так, що головний герой розіграшу в Харкові виявляється на емоційному піку. І тут вже, будьте пильні, адже може стати по-справжньому гаряче.

Скільки коштує організувати розіграш?

Розіграш за участю ревізора ціна якого залежить від багатьох факторів, це спосіб незвично привітати зі святом чоловіка або дружину, здивувати начальство або внести фарби в повсякденне рутину своїх співробітників. Скільки коштує організувати розіграш відповісти без попереднього узгодження неможливо, адже кожен розіграш - це особливе захід, який опрацьовується з клієнтом «під ключ"

Від чого залежить ціна розіграшу за допомогою івент-агентства?

На те, у скільки обійдеться проведення розіграшу впливають багато факторів. Наприклад, хто буде задіяний в якості ведучого заходу? Яку якість зйомки ви очікуєте побачити? чи необхідний додатковий реквізит для проведення розіграшу? Чи хочете ви залучити додаткових людей для участі в розіграші? І так далі.

підсумкову вартість проведення розіграшу, Як і організації будь-якого заходу, Ми можемо озвучити вам після особистої зустрічі або онлайн-консультації з приводу вашого конкретного заходу.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ