Фольговані кулі У ХАРКОВІ

Серед всіх різновидів куль фольговані кульки вражають ефектним покриттям і химерними формами. Вони виглядають набагато привабливіше латексних, не лопаються і літають набагато довше. Фольговані кульки з доставкою по Харкову з радістю привезе Pro100 Event Agency!

МІНІМАЛЬНИЙ ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 3 ШТ.

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Фольговані кулі 24/7 - головні переваги:

 1. міцніПовітряні кулі з фольги практично не пропускають повітря. З ними можна грати і обніматися, не боячись, що кулька лопне.
 1. довго літають - Завдяки спеціальному клапану, фольговані кулі здатні довгий час утримувати повітря. Вони збережуть первозданний вигляд навіть після бурхливої вечірки.
 1. Необмежені можливості дизайну - Кульки покриваються тонким металізованим шаром. На цю поверхню легко наноситься будь-який малюнок, логотип або шрифт. брендовані кульки часто використовують в промо-акціях, на конференціях і маркетингових заходах.
 1. багато різновидів - Можна, можливо купити фольговані кулі в Харкові в формі букв, цифр, сердечок, півмісяця, персонажів з мультфільму і т.д. З них виходять ефектні слова і композиції.
 1. Ходячі фігури - Справжній хіт від Pro100 Event Agency - ходячі фольговані фігури! надувний Людина павук, Міккі Маус або інший персонаж підкорить малюків на дитячій вечірці.

Доставка фольгованих кульок по Харкову в будь-який час

Pro100 Event Agency знає все про якісний і красивий декорі. Ми допоможемо вибрати кульки з фольги, Що відповідають вашим побажанням. Менеджери агентства приймають замовлення з будь-якої точки планети, а кур'єри доставляють кульки навіть вночі. Зробіть своє свято яскравіше!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ