ЛАТЕКСНІ ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ з гелієм

Найпопулярніший декор на святах - повітряні кульки з гелієм, Адже вони підходять для будь-якого приводу. Їх дизайн легко пристосувати до тематичної вечірці, маркетинговим заходам або прив'язати до певній колірній гамі. Розкажіть про ваші побажання, а Pro100 Event Agency доставить найнадійніші і красиві кульки!

МІНІМАЛЬНИЙ ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 10 ШТ.

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

5 причин замовити гелієві кульки в Харкові:

 1. Кілька варіантів оформлення - Гелій легший за повітря, тому кулі відразу ж спрямовуються вгору. Їх можна групувати в зв'язки, розставляти по одному, прив'язуючи до кінчиків стрічки «важки», або відпускати під стелю.
 1. різноманітний дизайн - Матові або глянцеві, з написами або блискітками, в формі персонажів з мультиків або супергероїв - ми втілимо будь-які ідеї.
 1. Приголомшлива зона для фото - З кульками виходять барвисті і веселі фотографії. Якщо ви не хочете витрачати значну суму на оформлення фотозоні - замовте кулі!
 1. Цілодобова доставка кульок в Харкові - Ми готові зробити сюрприз вашому близькій людині навіть вночі! Головне - оформити замовлення хоча б за 1-2 дня. При цьому ви можете перебувати в іншому місті або країні.
 1. Можливість доставки аніматором - Тільки уявіть: казковий персонаж приїжджає до дитини і вручає оберемок кульок! Така подія малюк запам'ятає надовго.

Де купити повітряні кулі з гелієм в Харкові?

В Pro100 Event Agency ви зможете замовити недорогі повітряні кулі додому, в офіс, в ресторан і навіть в міський парк. Заявка оформляється на сайті або по телефону. Після узгодження всіх деталей очікуйте сюрприз в призначений час і насолоджуйтеся святковими кульками!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ