Десерт для будь-якого формату та для всіх незалежно від віку, смаків та звичок.

Шоколадний фонтан на свято – це видовищний вишуканий десерт на замовлення, яке нікого не залишить байдужим! Під час кави-паузи на офіційному заході, для корпоративу, на весілля — фонтан із шоколаду органічно впишеться у будь-яку атмосферу та подарує багато емоцій усім гостям!

Види шоколадного фонтану

Традиційно приготування цього десерту використовують темний шоколад: чорний чи молочний. Також деякі організатори послуг та кондитери пропонують фонтани з білим шоколадом. Останній варіант найбільше має попит для організації весільних урочистостей у класичному стилі або форматі Тотал-вайт.

Шоколад використовується спеціальний, з підвищеним вмістом какао-масел. Це обумовлено необхідністю зберігати свою текстуру та плинність.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Для фондю із шоколаду можна використовувати різні начинки. Шоколадний фонтан з використанням ягід чи фруктів буде більш легким та соковитим. Якщо ж вибрати для фондю дрібну випічку, то частування вийде більш ситним.

На сайті Pro100 Івент ви можете замовити фонтан із молочного, білого або чорного шоколаду. Разом із шоколадним фонтаном на локацію прибуде майстер-шоколат, який проконтролює роботу установки.

Як вибрати шоколадний фонтан у Харкові?

Для того щоб зрозуміти, який фонтан вам необхідний, перш за все варто відштовхуватися від кількості гостей на святі. Повірте досвіду Просто Івент, спробувати частування захочуть усі — і дорослі, і діти, і ті, хто байдужий до солодкого. Адже шоколадний водоспад — не просто смачно, це ще й дуже цікаво. Сам процес покриття фруктів чи випічки шоколадною оболонкою зачаровує та захоплює!

Шоколадний фонтан: ціна, висота, необхідна кількість шоколаду та час роботи

Фонтан із шоколаду – це десерт, який можна вписати фактично до будь-якого бюджету заходу, оскільки існує безліч варіацій та розмірів конструкції.

Наші івент-менеджери допоможуть вам розібратися, який саме десерт необхідний і запропонують оптимальне рішення для вашої події.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

  • Ціна шоколадного фонтану в Харкові може змінюватись в залежності від якості та кількості сировини, часу роботи, а також фруктів або випічки, що використовуються для фуршету.
  • Розмір шоколадного фонтану може змінюватись від 45 до 110 сантиметрів. Невеликий фонтан добре впишеться у камерний захід до 20 осіб, або знайде своє місце на весільному кенді-барі разом з іншими солодощами. Метровий шоколадний фонтан — для більш масштабних івентів або заходів, де більше не буде солодкого столу, крім цього десерту.
  • Від кількості гостей залежить величина завантаження фонтану з шоколадом. В одну конструкцію можна завантажити від 1 до 10 кг. Якщо в першому випадку така кількість розрахована на невелику компанію, великого фонтану може вистачити на довгий час.
  • Тривалість роботи шоколадного фонтану не технічно обмежена. Тобто можна замовити фонтан із шоколаду на цілий день або на пару годин.

Загалом фонтан із молочного шоколаду в Харкові — це з одного боку дуже просте, але водночас цікаве частування. Він користується популярністю на весільних фуршетах. Якщо ви хочете замовити шоколадний фонтан, найкраще місце, на якому варто зупинитись – Pro100 Event Харків.

Якість, своєчасність та смак – обов'язкові характеристики нашого бару та кухні на виїзді.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ