ВИЇЗНА КУХНЯ: ПІЦА У ХАРКОВІ

Відмінна ідея для швидкого перекусу на корпоративі, дні народження або на дитячому святі - замовити піцу в Харкові.

Кейтеринг від Pro100 Event - це ваша можливість провести смачне захід, не турбуючись про доставку, сервіровці або обслуговуванні.

Чому варто вибрати нас для свого свята?

Не секрет, що доставка піци сьогодні - дуже популярна і широко поширена послугу. Фактично всі заклади, де в меню є піца на замовлення пропонують достакой по місту або навіть за його межі. У чому переваги співпраці з компанією Просто Івент?

 • Завжди свіжі і якісні продукти. Трепетне ставлення до кожної страви. Ми піклуємося про кожного клієнта і доставка піци на захід для нас - всього лише одна з послуг. Ми зацікавлені в тому, щоб ви звернулися до нас за організацією свята під ключ, тому будь-яке «дотик» з наші клієнтом - це максимальна віддача всієї команди.
 • Комплексний підхід до надання кейтерингових послуг. Ми не просто доставимо ваше замовлення вчасно і в потрібне місце, ми подбаємо про оренду меблів і сервіровці, підготуємо одноразовий посуд і вирішимо питання клінінгу на виїзному заході. Звертаючись до нас, ви вирішуєте безліч питань, просто замовляючи доставку піци.
 • Багаторічний досвід роботи компанії дає нам можливість співпрацювати тільки з кращими, а тому якщо ви цінуєте якість сервісу, нам з вами по дорозі.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Для якого формату свята підійде кейтеринг з піцою?

Замовлення піци - це фактично універсальне частування для всіх неофіційних форматів. Звичайно, якщо ми говоримо про організацію ювілею в ресторані або проведенні міжнародного саміту - піца на замовлення навряд чи задовольнить смаки вишуканої публіки. Хоча, як показує практика - іноді найпростіша їжа виявляється найсмачнішою.

Кейтеринг в Харкові, де одним зі страв може бути піца - відмінне рішення для таких подій:

 • Тимбилдинг або корпоратив на природі. Піца на замовлення - це можливість швидкого і ситного перекусу для всіх учасників івенту. До того ж ціна піци на замовлення в Харкові досить лояльна через невисоку собівартості продуктів. А значить, ви зможете нагодувати велику кількість людей, за розумні гроші.
 • Захід для дітей неможливо уявити без піци або бургерів на замовлення. Звичайно, важливо дбати про здорове харчування дитини, але без приємних смакоти свято може бути неповноцінним. Спеціально для дітей ми підготуємо дитяче меню з піцою, що дозволить поєднати приємне з корисним.
 • Організація концертів, фестивалів або виставок під відкритим небом. Якщо ви шукаєте якісного підрядника, який нагодує відвідувачів вашого масштабного івенту - ми знайшли один одного. Заходи в форматі в open air - найкраще місце, щоб поласувати доставкою піци.

Послуги виїзного кейтерінгу від Просто Івент в Харкові пропонують широкий асортимент страв і напоїв для самих різних заходів. Якщо ви не знайшли, що шукали - зверніться до наших менеджерів і ми розробимо індивідуальне меню або навіть приготуємо за вашими рецептами.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ