ВИЇЗНА КУХНЯ У ХАРКОВІ

Послуги кейтерінгу в Харкові - це рішення для тих, хто любить смачний, комфортний і вишуканий відпочинок. Компанія Просто Івент не тільки доставить улюблені страви, а й подбати про підготовку столу, його сервіровці і обслуговуванні під час всього події.

Чому варто вибрати Pro100 Event Agency?

Замовити виїзну кухню в Харкові сьогодні нескладно. Але знайти якісного підрядника, який гарантує комплексність і стабільно високий рівень послуг - «завдання із зірочкою». Якщо ви на нашому сайті, то можете бути впевнені, що ми:

 • Надаємо широкий асортимент страв на вибір. В меню нашої виїзної кухні ви знайдете такі звичні як шашлик або овочі на грилі, так і вишукану молекулярну кухню.
 • Дбаємо про кожного нашого клієнта, підбираючи найкращі інгредієнти для страв і використовуючи тільки найсвіжіше сировина.
 • Ми не просто доставка готової їжі. Наша виїзна кухня - це і страви, які готуються прямо у вас на очах, і високий рівень професіоналізму офіціантів, і допомога в оформленні зони кейтерингу.
 • За довгострокові відносини з клієнтами. Вибираючи нас, ви вибираєте пунктуальність, своєчасність і якість продукту. 75% відсотків клієнтів повертаються до нас знову і 88% рекомендують нас друзям.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Ви завжди можете контролювати вартість і наповнення меню, додати в асортимент виїзного кейтерінгу свої страви або Закаєв підготовку вегетаріанських або веганських закусок. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності і працюємо на результат.

Які страви замовити в рамках виїзної кухні?

Для того, щоб наші клієнти могли підібрати собі наповнення кухні на виїзд максимально по своєму смаку, ми старанно підбирали асортимент і наповнення кожної категорії. Сьогодні у нас ви можете зробити замовлення на:

 • Бургери і міні-бургери з яловичиною, куркою або овочами.
 • Страви на мангалі на виїзд: це можуть бути овочі гриль, шашлик або риба. Якщо ви плануєте виїзний корпоратив на природі - без мангала на замовлення не обійтися.
 • Сети тарталеток або міні-закуски для обслуговування конференцій або семінарів, а також для проведення фуршету під час збору гостей на приватних івентах.
 • Фітнес-кейтеринг для тих, хто стежить за фігурою і прагне харчуватися правильно.
 • І багато іншого, що допоможе зробити «смак вашого івенту» особливим.

Для того, щоб більш детально ознайомитися з меню і схемою нашої роботи, ви можете набрати нас за телефонами, вказаними на сайті, або під час особистої зустрічі. До швидких зустрічей і спільних заходів!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ