Де Відсвяткувати Випускний

Здавалося б, випускні тільки закінчилися, але ми вже у всю готуємося до сезону випускних 2020. З кожним роком і випускники, і батьки, і адміністрація шкільних установ стають все більш вимогливими до організації випускних вечорів.

Поступово зростає попит і на проведення дитячих випускних з саду, а також супровід заходів для молодих людей, які закінчили університет. Але в цій статті ми хочемо насамперед поговорити про те, де відсвяткувати випускний в 11-му класі. Тому що саме це свято є найбільш значущим для більшості людей, а вечір випускного зі старшої школи запам'ятовується найбільше.

Ідеї для проведення випускного, плюси і мінуси організації випускного в будівлі школи - це лише деякі аспекти, якими Просто Івент Еженсі хоче з вами поділитися.

Шкільний випускний ... в школі?

Часте явище для випускних вечорів в Харкові - організація не тільки урочистою, але і неофіційної частини свята в стінах навчального закладу. І так роблять не тільки ті, хто хоче заощадити - зовсім ні, адже іноді проведення випускного в ЗОШ обходиться навіть дорожче. Чому?

Плюси проведення випускного в школі:

 • Це вагоме місце, в яке, випускники, можливо повернутися нескоро. А значить, це шанс залишити найяскравіші враження.
 • Можливість заощадити на оренді ресторану: школа буде у вашому розпорядженні і точно не буде сторонніх відвідувачів.
 • Знайоме усім місце, де всі будуть відчувати себе комфортно.
 • Немає необхідності переїжджати з місця на місце, а значить - організовувати трансфер

Але, звичайно, перш за все - це атмосфера, якої більше не буде ніде і ніколи.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Разом з тим, ресторан для випускного в Харкові зможе вирішити безліч проблем, які можливі в стінах навчального будівлі:

 • Сервіровка і меню святкових столів. Можна, безумовно, спробувати обійтися вміннями шкільних кухарів, але краще не варто. У школі доведеться замовляти кейтеринг, в ресторані все продумають за вас.
 • Оренда звукового та освітлювального обладнання. У школі це може бути дорожче, так як більшість закладів вже мають певне обладнання, якого можливо вам вистачить.
 • Витрати на декор. Школа, все таки, не саме святкове місце і тут буде необхідно витратити чималу сум на оформлення випускного. У той же час, Рестран ви можете підібрати в такому стилі і з таким оформленням, щоб за допомогою декору тільки підкреслити і доповнити красу приміщення.

Де святкувати випускний в 2020 - вирішувати вам, але рада від івент-агентства в Харкові з багаторічним досвідом: вибирайте те місце, яке ближче до душі вашим випускникам. І якщо навіть ви мріяли про випускний в будівлі школи, а хлопці хочуть в кафе ... або навіть караоке - зробіть їм приємно)

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ