Випускний в 9-м Класі

Зазвичай випускний для 9-го класу відзначають менш пишно, ніж випускний для одинадцятикласників. Але це ж зовсім не говорить про те, що не потрібно приділити час на підготовку і організацію цієї події. Чому важливо відзначити випускний у 9-му класі?

  • Це перехідний момент дорослішання, який важливо позначити. Поставивши красиву і яскраву крапку в минулому етапі, дитині простіше перейти в новий і взяти на себе нову відповідальність.
  • Після 9-го класу багато класів переформують. Деякі діти підуть зі школи в технікуми і коледжі. Можливо, з кимось із тих хлопців, з ким ваш син або дочка навчалися 9 років вони побачаться дуже нескоро. Прекрасно якщо у них залишаться теплі спогади про свято в 9-му класі.
  • Випускний для дев'ятого класу - свого роду проба пера для батьків і адміністрації школи. Порожній ь вчителя і завчи стикаються з випускними щороку, але все класи і діти різні. Можна «спробувати» різні форми прийняття рішень і контролю організації заходу.
  • Просто подаруйте ще одне свято вашій дитині, адже зовсім скоро він може злетіти з батьківського гнізда і ви будете згадувати і цей вечір з посмішкою.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Для організації випускного в 9-му класі можна вибрати абсолютно різні локації. Це заходи не відрізняється таким офіціозом, як випускний зі школи в 11-му класі, тому можна підібрати щось оригінальне. Наприклад, організувати випускний на природі або навіть в заміському комплексі.

Влаштувати випускний в форматі квесту або будь-якого пригоди, влаштувати зйомки справжнього фільму про шкільне життя хлопців або ж просто замовити програму на випускний в кафе. Кожен з варіантів знайде свого клієнта і свого випускника. Все залежить від того, чого хочуть хлопці.

Якщо вит вирішите на випускний в 9-му класі замовити кафе або ресторан - плануйте цю подію заздалегідь, адже літо - це той період, коли багато хто відзначає весілля або проводять корпоративи. Готуйтеся заздалегідь, щоб вибрати краще. Наші менеджери допоможуть вам визначитися з місцем проведення, підберуть ведучого на випускний і розкажуть, які активності підібрати для підлітків. Pro100 Event Agency - ми допоможемо зробити захід в школі незабутнім, а спогади - приємними.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ