ШОУ НА ДОРОСЛИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ХАРКОВІ

З кожним роком все складніше придумувати цікавий сценарій для власного Дня народження. Традиційні застілля з друзями вдома чи в ресторані стали буденністю. Відзначити свято на природі не завжди дозволяє погода, а полетіти за кордон можуть дозволити не всі. вихід - замовити шоу на День народження. Команда Pro100 Event Agency придумає, як урізноманітнити вечірку.

Шоу програма на День народження:

 1. Бармен-шоу - Довірте алкоголь професіоналу! На ваших очах досвідчений бармен буде створювати коктейлі, жонглювати пляшками і келихами, міксувати, підпалювати і навіть танцювати! Веселе дійство зачарує гостей, а після його закінчення всі візьмуть участь у дегустації авторських коктейлів.
 1. Fire-шоу - Вогняне шоу на ювілей запам'ятається надовго! Для нього знадобиться відкритий майданчик на вулиці. Як тільки стемніє, заклинателі вогню покажуть фантастичні номера.
 1. паперове шоу - Ви ніколи не танцювали в тоннах блискучого паперу? тоді потрібно замовити шоу програму на своє свято! Це розвага сподобається і дорослим, і дітям!
 1. Пісочна анімація - Створення картин з піску - чарівне дійство! Під музичний супровід на очах гостей художник малюватиме тисячами піщинок. І це може бути портрет іменинника!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

 1. Лазермен - Молодь обожнює виступ лазермена! Лазерне шоу доповнить дискотеку і зробить День народження в Харкові таким же крутим, як де-небудь на Ібіці!
 1. фокусник - Виступ фокусника - популярне шоу на дитяче свято, Але дорослі теж будуть в захваті. Він може одноразово виступити на імпровізованій сцені або підходити до гостей і показувати індивідуальні фокуси.

Де замовити шоу в Харкові

Більше 5 років ми проводимо свята різного формату. Працюємо з будь-яким бюджетом і завжди надаємо на вибір кілька варіантів шоу. Зв'яжіться з нами за пару тижнів до Дня народження, і ми порадимо, якими артистами і номерами можна урізноманітнити свято.

Хочете, щоб шоу програма на ювілей підкорила всіх гостей? Тоді за справу береться Pro100 Event Agency!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ