Сьогодні дуже модним напрямком у пресі фотографій є друк фото на магніті. Даний вид оформлення пам'ятних фотографій є дуже незвичайним і оригінальним рішенням для подарунка всім гостям.

 

Нерідко частиною корпоративних заходів або конференцій стають різні точки активності, спрямовані на підвищення ефективності командної роботи.

ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВНИХ ЗАХОДІВ - ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

У них скоро День створення компанії, вихід на ринок нового продукту або календарне свято. Такі події потрібно відзначати з розмахом! Проведіть веселий корпоратив, Щоб кожен співробітник відчув свою значимість, відпочив від робочих буднів і отримав натхнення для свіжих ідей. А з організацією завжди допоможе Pro100 Event Agency!

Цілі проведення корпоративних заходів

Позитивна і дружня атмосфера в команді - запорука успіху будь-якої фірми. Щоб її створити, потрібно час від часу проводити корпоративні заходи. Їх головна мета - мотивація співробітників. В рамках корпоративу керівник може заохотити успіх відділу, поділитися досягненнями компанії або подякувати окремих співробітників. також корпоративні торжества допомагають адаптуватися новим співробітникам. Вони швидше познайомляться з колективом і долучатися до цінностей компанії.

яскравий корпоративне свято підвищить працездатність персоналу, згуртує колектив і хоча б на день зітре межу між керівним складом і підлеглими.

Основні види корпоративних заходів

щоб провести корпоративну подію, Яке вам необхідно, важливо сформулювати його мету. До свят зазвичай приурочують розважальний корпоратив і тімбілдинги. Мета - відзначити значиму дату, повеселитися і розслабитися.

Діловий корпоратив проводять з метою презентації новинок, зустрічі з дилерами, призначення нових керівників або нагородження членів колективу.

Навчальний або тематичний корпоратив спрямований на підвищення кваліфікації та придбання нових навичок. Він може складатися з тренінгів, командної взаємодії або майстер-класів.

Ідеї та форми корпоративів

Отже, ви визначилися з видом корпоративу. Тепер потрібно вирішити, в якій формі його втілити. наприклад, захід розважального характеру можна провести на природі. Виїзні події користуються популярністю в теплу пору року, оскільки в сценарій можна внести рухливі ігри, змагання, шашлики, рибалку та інші активності. На природі ми любимо організовувати і спортивні змагання, Наприклад, між представниками різних відділів.

Для навчання краще підійдуть семінари та тренінги в комфортному конференц-залі. Там же можна провести вручення премій і нагород. Для презентації підійде конференц або банкетний зал. Зазвичай другу неформальну частину презентацій складають банкети, тому краще організовувати їх в ресторані або готелі з ресторацією.

Тематичні і концептуальні заходи можна проводити де завгодно: від нічного клубу до даху будівлі, від лімузина до поїздки за кордон. Pro100 Event Agency більше 5 років проводить сімейні корпоративи, конкурсні програми та інші заходи. Тому вибір місця для нас не проблема.

Як успішно провести корпоративне свято?

Щоб корпоратив в Харкові пройшов успішно, довірте його Pro100 Event Agency. ми:

 • напишемо сценарій корпоративного заходу;
 • знайдемо ідеальне розташування місця проведення корпоративу;
 • підберемо артистів, фотографів, діджеїв, ведучих, декораторів та інших підрядників;
 • придумаємо активності для підняття корпоративного духу;
 • надамо апаратуру для корпоративу;
 • забезпечимо трансфер гостей.

Якісна організація та проведення корпоративу - це про нас!

Відмовляємося від економії на корпоративному заході

керівники усвідомлюють важливість корпоративного відпочинку, Але далеко не всі готові виділити на нього бюджет. Запам'ятайте: корпоративна культура приведе вашу компанію до ще більшого успіху. Купівля подарунків і вручення премій сьогодні окупиться подвійно вже завтра! Співробітники будуть почувати себе значущими і захочуть працювати на благо компанії з більшою самовіддачею.

Ведучий на корпоратив, тематика і сценарій заходу, розміри банкетного залу для свята - важлива кожна деталь! Тому варто замовити корпоратив в Харкові у Pro100 Event Agency і подарувати своїм колегам незабутній день!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ