ВИЇЗНА фотолабораторії (моментально фотомагніти)

Всю планету охопила Фотобум! Нам хочеться закарбувати все яскраві моменти нашого життя, найкрасивіші види, діток, тварин, природу і навіть їжу. А під час святкових заходів гості не випускають фотоапарати і смартфони з рук! Тому стала так популярна виїзна фотолабораторія від Pro100 Event Agency. Ми робимо моментальні фотомагніти, Які будуть нагадувати вам про свято довгі роки.

Як відбувається моментальне виготовлення фотомагніти

На весіллі, дні народження, корпоративі або іншому святковому заході працює професійний фотограф. Він вибирає ефектну локацію, підказує смішні або, навпаки, красиві пози, робить фото і віддає на обробку. Майстер обробки доводить знімок до ідеалу, додає текст або рамочку за вашим бажанням. Потім ми робимо миттєві фотомагніти будь-якого розміру: від 7х10 см до 20х30 см. Чим більше магніт, тим більше радісних емоцій у ваших гостей!

Ми виробляємо якісні моментальні фотомагніти в Харкові з печаткою високої якості. Навіть великі знімки добре тримаються на холодильнику або магнітній дошці. кожен фотомагніт буде нагадувати про щасливі моменти свята. Чому б не перетворити їх колекціонування в нове хобі ?!

Скільки коштує моментальна друк фотографій на заході

У Pro100 Event Agency можна замовити магніти з фото за прийнятною ціною:

виїзна фотолабораторія для виготовлення фотомагнітів + асистент 1500 грн;

маленький фотомагніт 7 x 10 см.
40 грн.

великі магніти з фото 10 х 15 см.
80 грн.

Виїзна фотолабораторія в Харкові не вимагає багато місця. Її можна встановити і в приміщенні, і на природі. Головне - доступ до електричної розетки. Всього мить - і моментальні магніти з фото в руках ваших щасливих гостей! А якщо додати брендування, фотографія знайде ще і рекламний характер.

Моментальне виготовлення магнітів на свято - чудовий пам'ятний сувенір і приємний сюрприз для гостей. Розкажіть нам про свою вечірці, а ми прорахуємо вартість і розповімо про друк фотомагніти на заході у всіх подробицях.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ