ДІД МОРОЗ І СНІГУРОЧКА У ХАРКІВІ

Як тільки з неба падає перший сніг, усі думки дитини лише про новорічні свята. Дітки намагаються добре поводитися, щоб отримати заповітні подарунки. А дорослі обіцяють, що незабаром їх відвідають головні персонажі новорічної казки. Хочете подарувати дитині чари? Pro100 Event Agency прийде на допомогу! Поспішайте замовити Діда Мороза та Снігуроньку в Харкові!

Замовити Діда Мороза та Снігуроньку в Харкові

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

5 причин довіритися Pro100 Event Agency:

 1. Талановиті актори — Діти здатні розпізнати фальш із перших секунд спілкування, тому ми співпрацюємо з професійними акторами. Вони майстерно імпровізують і знаходять спільну мову з дітьми різного віку.
 1. Ефектні костюми та реквізит - Наші артисти - майстри перевтілення! Якісні костюми допомагають їм бездоганно вжитися у роль. Ніхто з малюків не запідозрить каверзи. Артисти візьмуть хлопавки, конфетті, солодкі подарунки та реквізит для фотографій.
 1. Захоплюючі сценарії — Ми створимо оригінальний сценарій для однієї дитини чи підлаштуємося під побажання цілого класу у школі чи групи у садочку. Наші веселі Дід Мороз та Снігуронька Харків привітають діток, проведуть цікаві конкурси з подарунками. Вони вміло створюють казкову атмосферу та передають усю магію Нового року.
 1. Шоу будь-якого рівня — Наша команда з легкістю влаштує новорічну вечірку з музикантами, танцюристами, спецефектами та декораціями. Дід Мороз та Снігуронька на замовлення стануть частиною розважальної шоу-програми для дітей будь-якого віку. Але якщо вам потрібне лише вітання від артистів, ми візьмемося і за таке замовлення. Також ми надамо фотографа та відеооператора, облаштуємо святкову фотозону, щоб у вас залишилася пам'ять про цей день у вигляді гарних фотографій та відеоролика.
 1. Приїдемо хоч на край світу — Кличте Діда Мороза та його внучку додому чи на дачу, до школи чи садка, до парку чи ресторану. Упряжка з оленями домчить наших артистів у будь-яку точку планети заради щасливих дитячих посмішок.

Казковий Новий Рік з Pro100 Event Agency!

Ще трохи – і святкова атмосфера заповнить все місто! Засяють вогники, ялинки одягнуть блискучі прикраси, а дітки почнуть розучувати віршики в очікуванні подарунків.

Заздалегідь зв'яжіться з нами - і Дід Мороз і Снігуронька додому приїдуть, щоб малюки отримали подарунки та продовжували вірити у дива. Наш відповідальний та креативний колектив готовий виконувати дитячі мрії!

Pro100 Event Agency: з нами Новий Рік буде ще яскравішим!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ