Тематики Живого Квесту

Живий квест - це розвага для всіх співробітників компанії або друзів незалежно від пори року і приводу.

Замовити організацію живого квесту, можна як в якості корпоративного тимбилдинга до Нового року, так і для дозвілля компанії друзів на вихідних.

Взяти участь в живому квесті можуть команди абсолютно різного розміру і найважливіше: вам не буде потрібно ніяких додаткових навичок або умінь.

Всі квести - максимально прості і зрозумілі, а завдання розраховані на те, щоб дати вам можливість відпочити і розслабитися, а не напружуватися над вирішенням складних математичних рівнянь або відчувати свої фізичні можливості на межі.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тематика для живого квесту

Вибір тем, костюмів і сценаріїв в живих квестах від Просто Івент обмежений фактично тільки можливостями майданчики і готовністю учасників перевтілюватися:

 • Середньовічний квест. Всі співробітники стануть героями історії про доблесних лицарів, прекрасних принцес, відьом і навіть про битви зі справжніми драконами. В рамках корпоративного квесту працівники отримають свої ролі і будуть проходити найрізноманітніші випробування: від стрільби з лука до читання карт.
 • Тематика живого квесту - в пошуках піратських скарбів. Життя піратів завжди приваблювала своєю неординарністю і свободою. Давайте станемо на кілька годин корсарами і відправимося на пошуки скрині зі скарбом. Погодьтеся, такий формат проведення корпоративу куди цікавіше стандартного застілля.
 • Живий квест в стилістиці детективної історії. Саме цей формат став родоначальником, так що квест-детектив на 100% матиме успіх.
 • Тематика квесту-тімбілдінга, розроблена індивідуально для вас. Ми можемо створити історію, виходячи з цінностей вашої компанії або спираючись на фірмовий стиль бренду. Можливо, у вас є внутрішні жарти або тотем компанії. Чому б не побудувати на ньому сценарій квесту для корпоративу?

Звертаючись в Pro100 Event за організацією такого формату корпоративного події - ви отримуєте подія "під ключ".

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Як проходить живий квест?

Давайте розберемося в тому, як же проходить живий квест. Якщо не враховувати особливості кожного квесту, схема проведення квесту-тімбілдінга:

 • Всі учасники ознайомлюються з правилами гри і отримують в рамках тематики живого квесту свою роль. Саме вона визначає їх поведінку, а також цілі протягом усього квесту.
 • Крім особистих завдань, є командна мета, яка допоможе виконати надзавдання квесту.
 • Дуже часто всередині команди є індивідуальні цілі, які суперечать загальному завданню. Це робить квест для компанії більш непередбачуваним.
 • У фіналі учасники приходять до головного випробування / лиходієві і вступають з ним в бій. А яким воно буде і з ким - залежить вже від сценарію.

Якщо ви думаєте, який вибрати формат корпоративу - не роздумуючи замовляйте організацію живого квесту. Адже це спосіб абсолютно по-новому поглянути на корпоративний відпочинок і розкрити таланти колег!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ