Ласкаво просимо! Я – фотограф Аліна Федченко.
І моя робота – це моє захоплення.

Спеціалізуюся на репортажній та портретній, а також весільній фотозйомці. За чотири роки роботи, як фотограф у Харкові, я встигла зрозуміти, що саме в цьому моє покликання.

Чому я вибрала ці напрямки? Відповідь проста – для мене немає нічого важливішого, ніж сфотографувати емоції!

У своїх подійних фотографіях я намагаюся передати найзворушливіші, ніжніші, а іноді й найкумедніші моменти. Найбільша цінність зберігати миті, враження, емоції. Адже саме фотограф на заході – та сама людина, яка відповідає за те, якою побачать подію ваші діти, онуки чи просто близькі люди через 10 років. Можливо, від фотографа на весілля або фотографа на дитяче свято залежить, наскільки щирою та відкритою буде ваша усмішка. Наскільки свіжими будуть спогади.

null

ВЕСІЛЛЯ

Alina
Fed4enko

null

LOVE STORY

Alina
Fed4enko

null

PORTRAIT

Alina
Fed4enko

У портретних фото – основне завдання розкрити характер, показати історію людини, розповісти через фотознімок про особистість. Саме тому для мене важливо знайти контакт із клієнтом. Замовити у мене портретну фотосесію – це здобути не лише знімки, це здобути живі емоції. Своїм надзавданням у фотопортретах, я бачу розповідь унікальної, неповторної історії. Ні, ми не знімаємо постановочну кінострічку та не граємо перед камерою. Ми живемо. Маленьке, коротке, але неймовірно яскраве життя.

Як фотограф у Харкові, я бачу перед собою завдання допомогти вам почуватися комфортно перед камерою. Дуже часто ми боїмося показати свої справжні почуття, емоції, почуття. Ми тікаємо від них у повсякденному житті. І саме фотографування дає можливість бути вільним!

Як вибрати фотографа у Харкові – питання непросте, адже існують десятки стилів та манер. Когось, замовляючи послуги фотографа, ціна хвилює найбільше. А для когось показником є відповідність фотографа до моди.

Я не женуся за всіма модними віяннями та течіями. Поєднуючи з сучасністю та використовуючи професійну техніку, я залишаюся вірна незаперечним принципам та традиціям. Для себе я вибрала класичний стиль у фотографії. Саме класика – те, що завжди буде в моді, те, що ніколи не застаріє і те, що відображає реальність максимально по-справжньому. Все це робить мої роботи, фотографа Аліни Федченко, актуальними поза сезоном та часом. Через роки, а можливо і десятки років, ви будете дивитися на ці фотографії і переживати наново миті.

Щирі посмішки молодят, переживання близьких, сміх дитини, сльози радості – хіба є щось вічніше і важливіше!?

Портретна фотографія, фотозйомка весілля, фоторепортаж – Те, що ви можете сміливо довірити моїм рукам та об'єктиву. Давайте разом створювати фотоісторії та зберігати сьогодення!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ