PORTRAIT PHOTO

Що таке для мене портретна фотосесія у Харкові? Це насамперед можливість розповісти про мого героя нову історію. Разом з моїми клієнтами я опрацьовую образ, підбираю локацію та реквізит для фотографування портрета.

Адже фотограф у Харкові для мене не просто рутинна робота, це моя стихія, моя нагода реалізувати свою творчість. Працюючи з моделлю, я ставлю собі завдання розкрити її характер, показати справжню емоцію. Тому більшість фотосесій у Харкові зі мною, фотографом Аліною Федченком, проходять у легкій, невимушеній атмосфері.

Що ж таке фотопортрет і чим він відрізняється від репортажної зйомки чи фешн-фото? Портретна фотографія – це тип фотозйомки, коли основний акцент робиться фотографом на вираз обличчя, очі, посмішку людини. Саме це дає шанс вловити фотографу навіть найдрібніші мікроемоції. Мої портрети максимально реалістично відображають місце, час та настрій фотографованого. Портретна фотосесія у Харкові ціна якої завжди приємно тішить клієнта – один із моїх основних пріоритетів у роботі.

Ті, хто вперше вирішують зробити цікаву портретну фотосесію, дуже часто цікавляться, як зняти сором перед проведенням зйомки. Якщо ви почуваєтеся ніяково перед камерою, я допоможу вам позбутися стресу і відпустити хвилювання. У мене, як професійний фотограф, є свої секрети. Адже кажуть, що об'єктив показує людину справжньою, показує її такою, якою вона є насправді. А без сумніву, у кожному з нас є щось чудове!

Замовити портретну фотозйомку – це зберегти чудові миті вашої історії. Адже подумайте, ця мить більше ніколи не повториться. А фотосесія - можливість ще раз, хоча б подумки пережити всі ті відчуття, враження та почуття, які переповнювали вас у той момент.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ