Love Story - Про що ваше кохання?

Я знаю, що історії кохання бувають різні. Кожна пара – це окремий світ, своя унікальна історія, свій характер. Для мене, як для фотографа в Харкові, дуже важливо і приємно, що мені довіряють розповідати про найтепліші почуття та емоції. Зйомка лав сторі – це та свобода, якої іноді мені не вистачає у весільній фотозйомці. Тут можна вигадати цілий світ, створити справжнє романтичне кіно.

Фотографування пари – це завжди щось дуже інтимне та унікальне. За час моєї роботи над фотосесіями для двох, разом із моїми клієнтами ми розповідали найрізноманітніші історії. Від романтичних міських фотопрогулянок, до справжніх екстремальних екшнів із мотоциклами та піротехнікою.

Для чого знімати love story – кожен із моїх клієнтів знаходить власну відповідь. Для когось це можливість здобути нові, яскраві емоції. Для когось відобразити етап у стосунках: річниця, передвесільна лав сторі або фотографування вагітності. Дехто хоче реалізувати свої творчі мрії та доповнити свій будинок спільними фотографіями.

Я допоможу втілити у реальність будь-яку ідею для фотосесії. Адже для мене найбільша професійна перемога – щира усмішка на обличчях, коли ви дивитеся на знімки. Коли ви ділитеся результатом нашої спільної роботи і рекомендуєте мене, як людину, яка щиро любить свою справу. Тому що фотографування закоханих – це таке ж тонке мистецтво, як весільна фотографія. Тут важливим є індивідуальний підхід.

Замовити фотозйомку можна у будь-яку пору року, адже кожен із сезонів – це мальовниче полотно, на якому можна намалювати вашу неповторну лавсторі. Якщо ви сумніваєтеся у виборі місця, тематики, стилістики чи ідеї, разом ми зможемо підібрати для вас найвідповідніші образи, локації та реквізит. Мій досвід у проведенні парних фотосесій допомагає мені вже після першого спілкування підібрати той варіант лав сторі, який зможе максимально відобразити вас справжніх.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ