РОЗІГРИШ «АРМІЯ» М. ХАРКІВ

«Здрастуйте, а громадянин Іванов тут проживає? Йому повістка з армії! » - слова, які здатні розбурхати будь-якого, навіть самого сміливого чоловіка. Ми пропонуємо організувати розіграш з військовими, від якого у винуватця торжества точно залишаться яскраві враження і незабутні емоції. Наше івент-агентство пропонує вам сценарій професійного розіграшу для будь-якого приводу.

Для кого підійде розіграш про армію?

Перш за все, звичайно, варто відзначити, що розіграш з військовими - це розіграш для чоловіків. На честь дня захисника вітчизни або дня військових сил, приурочений до дню народження або до підвищення по службі - такий розіграш підійде всім чоловікам від 18 до 45 років. Будьте впевнені, що завдяки «Pro100 Event» навіть та людина, яка знає про армію все, до останнього не здогадається, що беруть участь в розіграші.

 • Ми підбираємо автентичні костюми
 • Продумуємо сценарій розіграшу в деталях
 • Опрацьовуємо декілька схем розвитку дії
 • Знайомимося з звичками і характером героя заздалегідь
 • Використовуємо свій багаторічний досвід для того, щоб ваш проект був вдалим.

Повірте, завдяки тому, що ми точно знаємо, як організувати розіграш другу, колезі або чоловікові якісно і зі смаком, вам свято буде особливим. Такий оригінальний подарунок-привітання точно забудуть нескоро.

Який сценарій розіграшу з армією?

У двері винуватця розіграшу дзвонять представники військкомату. Люди, спеціально одягнені у військову форму і точно знають сценарій. Вони оголошують імениннику, що його давно шукали і нарешті знайшли і тепер він повинен прибути на службу. У нього є всього лише 20 хвилин на збори.

Тут важливо відзначити, що краще за все не попереджати всіх членів сім'ї про розіграші в Харкові. Далеко не всі можуть стримати сміх і відіграти правильні реакції. Але якщо ви турбуєтеся про те, щоб дружина або дівчина винуватця буде надмірно емоціоніровать, її краще попередити. До того ж, якщо хтось із домочадців буде в курсі, він зможе встановити вдома приховану камеру. Завдяки цьому ви зможете потім подивитися найяскравіші моменти розіграшу.

Що ж відбувається далі? Варіантів може бути кілька. Самі традиційні з них - біля під'їзду іменинника вже чекають друзі і члени сім'ї, які і оголосять йому про те, що все це був розіграш. Або ж ми можемо трохи продовжити гру і відвезти вашого чоловіка, колегу або друга в спеціальному автомобілі, наприклад, в ресторан або кафе, де і розкриється вся суть того, що відбувається.

Фінал розіграшу обмежується тільки фантазією і рівнем емоційності об'єкта розіграшу. Якщо ви хочете розробити більш насичений і оригінальний сценарій розіграшу в Харкові - телефонуйте в наш івент агентство і ми підкажемо, як все зробити правильно, якісно і професійно.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ