РОЗІГРИШ «БОЙОВИК» М. ХАРКІВ

Бували коли-небудь в небезпечній ситуації, від якої холоне кров?

Якщо іменинник любить захоплюючі перестрілки або із захопленням дивиться на погоню, чому б не розіграти його, перетворивши улюблені фільми в реальність ?!

Ми пропонуємо випробувати гострі відчуття разом з івент-агентством Про100 Івент Еженсі. Обіцяємо - вам сподобається! Оригінальний розіграш, в якому візьме участь іменинник - та особлива історія, про яку він буде розповідати дуже довго.

Для кожного розіграшу івент агентство в Харкові створює унікальний сценарій, підбирає локації і акторів. А для розіграшу-бойовика ще і каскадерів і спецефекти.

Яким може бути сценарій розіграшу-бойовика?

Суть ідеї - перетворення дійсності в зону бойових дій. Або, за бажанням, в місце справжнього кримінального злочину. Ми можемо запропонувати вам просто величезна кількість варіантів, як розіграти друга, брата або подругу.

Вони можуть потрапити в перестрілку або стати свідками снайперського вбивства. Можливо, на офіс, де працює іменинник нападуть терористи і захоплять в полон його секретарку. Або може його самого? Яку стратегію обере герой розіграшу - рятуватися самому, рятувати близьких або спробувати залишитися в стороні? Будьте впевнені - накал емоцій і пристрастей гарантовані.

Організувати розіграш в Харкові за участю бойовиків або представників інших силових структур не так вже й просто. Тому, якщо плануєте замовити послуги подібно типу у івент-агентства, думайте про це заздалегідь.

Скільки коштує професійний розіграш?

Ціна якісно організованого розіграшу, як і будь-якого заходу, залежить від того, наскільки складний він в реалізації. Ви можете озвучити суму, яку плануєте витратити на проведення оригінального подарунка. Наші менеджери запропонують вам оптимальні варіанти.

Або можемо вчинити навпаки: Pro100 Event Agency підготує кілька можливих варіантів розіграшу з прорахунком, а ви виберете для себе найкраще.

Чи безпечно це?

Ми завжди намагаємося турбується про здоров'я та безпеку наших клієнтів. Організовуючи екстремальні розіграші, ми підходимо максимально відповідально до продумую сценаріїв і варіантів розвитку подій. Звичайно, перед тим як організувати розіграш з імітацією захоплення, пострілу або вбивства ми намагаємося довідається про здоров'я героя.

Будьте спокійні, ніхто не постраждає під час розіграшу і більш того - буде реготати на весь голос. Ми докладемо максимум фантазії!

Ми завжди раді проконсультувати вас і підібрати оптимальний спосіб привітати або здивувати дорогих вам людей. Зателефонуйте нам за номерами на цьому сайті, прийдіть в офіс на консультацію або залиште заявку. Все це зробить вас на крок ближче до ідеального свята.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ