РОЗІГРИШ «Равшан і Джамшут» М. ХАРКІВ

Чи є що-небудь приємніше тонкої мелодії ... дрилі і відбійного молотка за стіною?

Ремонт - то, що «люблять» все і завжди, а якщо він ще починається раптово і ви його взагалі не планували ... хіба може бути сюрприз краще?

Івент агентство в Харкові пропонує організувати розіграш за участю героїв «Наша Раша» - Джамшута і Равшана.

Розіграш з ремонтниками - оригінальний спосіб привітати начальника або відзначити новосілля. У найнесподіваніший момент в гості до винуватця торжества нагрянуть харизматичні і веселі хлопці, охочі терміново переклеїти шпалери, поміняти сантехніку і відремонтувати все те, що навіть і без них добре працює.

Розіграш з гастарбайтерами добре підійде для тих людей, хто закінчує ремонт або тільки планує за нього братися. В такому випадку оригінальне привітання до останнього буде залишатися в секреті і розіграш буде максимально наближений до реальності.

Як виглядає розіграш з Равшаном і Джамшут?

Дуже часто клієнти івент-агентств турбуються про те, а як же виглядатиме розіграш? який механізм проведення сюрпризу і чи точно все вийде?

Pro100 Івент Едженсі - це багаторічний досвід у створенні свят і оригінальних поздоровлень.

За нашими плечима десятки розіграшів, сотні корпоративів та весіль, тисячі щасливих посмішок. Ми точно знаємо, як провести розіграш в День народження або як здивувати колег в професійне свято.

Механізм розіграшу з будівельниками простий: в заздалегідь обумовлений з замовником час до іменинника приїжджають будівельники, максимально нагадують гучних героїв. Равшан і Джамшут наводять свої порядки і влаштовують повну будівництво (звичайно, в рамках обумовлених з замовником).

Івент агентство підбирає максимально якісних акторів, які грають ролі гастарбатеров-ремонтників. Будьте впевнені, ці хлопці зможуть викликати емоцію у будь-якого, навіть самого стійкого об'єкта розіграшу.

Як замовити розіграш «Рамшан і Джамшут»?

Для того щоб розіграти начальника або колегу, щоб здивувати улюблених друзів або оригінально пожартувати над родичами, Вам достатньо заповнити заявку на сайті або зателефонувати до нас в агентство свят за телефонами на сайті Pro100 Event Agency.

Ви залишаєте заявку, бажано з позначкою «організація розіграшів Харків»,«розіграш Равшан і Джамшут»Або будь-який інший наближеною до тематики вашого запиту, щоб нашим менеджерам було простіше визначити до якого фахівця з проведення та підготовки заходів вас направити.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ