РОЗІГРИШ «ПОДРУГУ» М. ХАРКІВ

Ти все життя мені зіпсував, до * зел!

Чи не з таких слів зазвичай починаються розіграші, але в нашому агентстві з організації заходів в Харкові, можливо все. Новий формат привітання, який запам'ятається всім і головне - ніхто не знає, чим же це все закінчиться!

У вашого колеги День народження і ви вже не знаєте, чим здивувати розбещеного напарника? А давайте до нього на вогник загляне коханка! Може, колишня, а може - і справжня. Хто ж знає, що приховує цей хитрун!

Коханка може прийти в офіс і влаштувати скандал або відвідати компанію в ресторані просто вчасно банкету. Яким буде сценарій залежить тільки від нашої з вами фантазії?

Чому розіграш з коханкою - ніколи не банально?

Тут відповідь дуже проста. Як би ми не прописували сценарії і не програвали варіанти - все одно кожен раз це щось новеньке. Передбачити реакцію героя розіграшу просто нереально. Як він надійде? Що скаже? Засоромився або розсердиться? А що ж скаже дружина на розіграш з коханкою?

Зізнаємося чесно, якщо в парі справи йдуть так собі, краще вибрати інший варіант розіграшу. Організовуючи розіграш в Харкові за участю підставний коханки ми не можемо ручатися за те, куди заведе цей жарт. Тому обов'язкова умова розіграшу - наявність хорошого, міцного почуття гумору у всіх його сторін.

Привід для розіграшу: який він?

Підібрати привід для того, щоб випробувати на міцність нерви іменинника нескладно. Найоптимальніший варіант - чоловічий день народження. Обурена коханка поспішає «привітати» свого чоловіка і висловити йому все найтепліші вітання.

Для найсміливіших розіграти можна після парубочого або на річницю весілля. Попереджати про це обраницю героя? Вибір за вами, але якщо ви турбуєтеся за цілісність і збереження вашого друга і товариша - краще побережіть його і нерви його дами серця.

Ми пропонує розробку розіграшів від початку до повної реалізації. Pro100 Event Agency Харків - місце, де створюють неповторні емоції і події, про які хочеться розповідати. Ми супроводжуємо наших клієнтів від народження ідеї до фотографій разом з винуватцем розіграшу. Якщо ви потрапили в руки фахівців, наше івент агентство в Харкові створить для вас те, про що ви раніше навіть і не могли подумати.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ