РОЗІГРИШ «ПСИХ на співбесіді» М. ХАРКІВ

Як нерідко зовнішність буває оманлива ... особливо, якщо ви бере участь в організації розіграшів! Якщо ви не знаєте, як привітати начальника з Днем народження або професійним святом, у нас є рішення вашої проблеми - авторський розіграш в Харкові «Псих на співбесіді».

Цей розіграш відмінно підійде для все тих, хто часто наймають співробітників або проводити з ними співбесіди. У більшості, ці люди вже вміє читати наскрізь потенційних співробітників, але тільки якщо це не розіграш від Просто Івент Еженсі.

 • Розробка унікального сценарію
 • Вивчення сфери діяльності
 • професійні актори
 • Логістика розіграшу
 • 99% гарантія успішного результату
 • Рішення всіх труднощів і питань, що виникають по ходу реалізації

Ми ретельно готуємося до кожного оригінального розіграшу, а значить, шансів бути викритими у нас з вами майже немає.

Ідея для привітання в форматі розіграшу НЕ нова, але ми завжди прагнемо додати «родзинку» і запропонувати незвичайні сценарії для вашого події.

Наприклад, розіграш для боса або колеги - це історія про те, як якийсь претендент намагається влаштується в фірму. По початку все йде як зазвичай, але поступово він починає нервувати і вести себе злегка агресивно. Наприклад, ламає ручку, підвищує голос, голосно стукає по столу. Звичайно, після кожної помилки, приносить вибачення і посилається на колишнє начальство, яке точно дасть йому рекомендацію.

Після пари дзвінків, у відповідь на які чути нецензурна лексика в бік кандидата, один з колишніх начальників просить поговорити особисто з розігруваним. У трубці чути шепіт:

«Андрій Андрійович, чи не подавайте увазі. Ви і ваші співробітники в небезпеці. Будьте обережними, ця людина вкрай небезпечний і агресивний. Не робіть різких рухів. Кивайте і посміхайтеся. Давайте разом спробуємо вивести його з будівлі ».

Ну, і далі, як в блокбастерах може початися різне ... сценаріїв розвитку - абсолютна безліч. Все залежить від рівня стресостійкості начальника і вашої готовності над ним пожартувати.

Чому оригінальні привітання завжди запам'ятовуються:

 • Це незвичайні емоції
 • гострі враження
 • Подарунок, який не повторюється
 • Це зроблено від душі

Як показує практика, якщо ви докладаєте фантазію до організації привітання, шукаєте спосіб здивувати близьких, підбираєте нестандартний подарунок або сюрприз - це всього виходить більш душевно і приємно, ніж навіть найдорожчий подарунок.

Проведення розіграшів в Харкові - це те, з чим ми можемо і хочемо вам допомогти. Адже наше надзавдання - ваші щасливі посмішки!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ