РОЗІГРИШ «НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ» М. ХАРКІВ

Зазвичай з ними не жартують ... Але в агентстві з організації свят і супроводу заходів «Pro100 Event Agency» немає нічого неможливого. Розіграш з поліцією - ось те, що зробить ваш захід або подія на 100% яскравішим і динамічнішим.

Організувати розіграш за участю поліції в Харкові  - це досить складна і цікава задача, оскільки для того, щоб оригінальний розіграш відбувся, він повинен виглядати максимально реалістично. А той, кого розігрують, ні в комі разі не повинен здогадатися, що його розіграли.

Сценарій розіграшу з поліцейськими

Як можна придумати сценарій розіграшу? Звичайно, в першу чергу відштовхуючись від звичок, статі, віку, професії розігрується і, звичайно, в залежності від приводу для розіграшу. Якщо ви вирішили розіграти друга-водія, То кумедні історії будуть видаватися з ним на дорозі.

Якщо ж ви вирішили здивувати подругу на роботі або наречену перед весіллям, то незвичайним варіантом розіграшу для жінки стане затримання поліцією... і потім запальний або ж сексуальний танець у виконанні чоловіків в костюмах поліцейських.

Погодьтеся, такий оригінальний вчинок винуватиця запам'ятає надовго. Незалежно від того це був подарунок на День народження, до святкування ювілею або, може, на честь успіхів в бізнесі.

Чому замовляти організацію розіграшу краще в івент-агентстві?

Розіграші за участю поліції можуть мати чимало «підводних каменів». Перш за все, варто розуміти, що розіграш за участю державних службовців, Або, по крайней мере людей, нагадують поліцейських, Може не дуже до душі справжнім правоохоронцям.

Крім цього, далеко не всі актори здатні вжитися в подібну роль. Ми працюємо з перевіреними підрядчиками, тому можемо гарантувати якісний розіграш.

Також, вам буде необхідно попередньо прописати сценарій і передбачити безліч варіантів розвитку розіграшу. Адже всі ми по-різному поводимося в стресових ситуаціях.

Це і багато іншого дає зрозуміти, що для того, щоб організувати професійний розіграш, Краще звернутися до професіоналів.

просто Івент запрошує вас на консультацію по організації оригінальних розіграшів, Вчинків і подарунків. Разом ми зробимо життя ваших улюблених яскравіше!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ