РОЗІГРИШ «ЖУРНАЛІСТИ» М. ХАРКІВ

Ваш начальник звик спілкуватися з журналістами? Думаєте, його вже нічим не здивувати і розіграш з журналістами - це те, у що він точно не повірить?

Агентство з організації заходів в Харкові запевняє - ми здатні організувати розіграш будь-якої складності і з будь-якого приводу: сюрприз у День Народження, подарунок до Нового року або ж корпоративний розіграш в честь ювілею фірми? Для наших фахівців немає нічого неможливого!

Сценарій розіграшу з журналістами в Харкові

Варіантів розіграшу за участю преси може бути безліч. Наприклад, до вашого начальнику приїжджає знімальна група, щоб взяти інтерв'ю про те, як йому вдалося побудувати успішний бізнес, які плани у компанії на найближчий рік ... і в цей момент в офіс вламуються дезінсектор, які виявили особливо небезпечних інфікованих комах просто у вас в офісі.

Або ж перевіряючі служби вирішили все одна за однією перевірити стан документів. Цікаво, як викрутитися начальник в такий делікатній ситуації?

Розіграш з журналістами для дівчини - варіант романтичного привітання для коханої. Вашу дівчину або дружину зупиняють на вулиці журналісти, визнавши в ній найкрасивішу дівчину міста. Або ж один стає героєм випуску новин, як володар унікальної дати народження.

Як розіграти друзів в Харкові? На це питання ми знайдемо сотні відповідей, варто тільки поставити нам завдання.

Скільки коштує організувати розіграш?

організація розіграшу  - процес трудомісткий. Ціна розіграшу з журналістами може залежати від безлічі факторів - кількості задіяних осіб, складності сценарію для розіграшу, А також часу на підготовку івенту. Адже навіть краще івент-агенції потрібен час для реалізації оригінальних подарунків і сюрпризів.

У День Народження, до Нового року або навіть до 1-му квітня - ми завжди гарантуємо максимально правильне співвідношення ціна-якість. Вартість послуг івент-агентства - це ваша можливість позбавити себе від турбот і нервів під час організації оригінального свята.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ