РОЗІГРИШ «ЗНАЙОМСТВО З геями» М. ХАРКІВ

Любіть геїв? Питання, звичайно, провокаційний. Але незалежно від вашого ставлення до них в цей день вони вас полюблять. Ну, а точніше - ту людину, яку ви вирішите розіграти.

Розіграш за участю гомосексуалістів може стати оригінальним сюрпризом, який запам'ятатися іменинникові надовго. Незалежно від ставлення до представників сексуальних меншин більшість з нас відчувають збентеження або розгубленість, спостерігаючи подібні парочки. А що, якщо такі парочки будуть потрапляти до іменинника на очі протягом усього дня і навіть зроблять йому пару непристойних пропозицій?

Цікаво, як він відреагує? Толерантність - понад усе або ж на них обрушиться обурення. А може, ви дізнаєтеся про одного і його тязі до експериментів щось нове?

Організувати розіграш з геями в Харкові - це точно здивувати всіх. Будь-яке свято стане на 300% відсотків більш непередбачуваним і більш незвичайним, їли ви дозволите собі вийти за рамки звичного поздоровлення у День народження або на весілля.

Незвичайний привід для розіграшу з геями

Кажуть, що не потрібно шукати приводів для того, щоб бути щасливим. Так точно і для розіграшів, не потрібно шукати приводів - дивуйте тоді, коли від вас цього не чекають. Розіграш на честь ... суботи. Чим не привід організувати оригінальний сюрприз для одного, Який запрацювався?

А можливо, ви вирішите розіграти нареченого. Залишилося зовсім небагато його холостий життя ... і раптом він вирішить передумати? (Сподіваємося немає) Можливо, розіграш за участю гомосексуалістів стане початком крутого парубочого, на якому наречений зможе розслабитися і висловити все, що думає про своїх друзів.

А може, ваш начальник проводить співбесіди на нову високооплачувану посаду. Що якщо претендентами на неї стане парочка геїв, яка влаштує скандал просто в офісі компанії. Що буде робити начальник? Чим все це закінчиться? Ми любимо розіграші з несподіваним фіналом.

Для того щоб замовити опрацювання оригінального сценарій розіграшу вам необхідно зв'язатися з нашими консультантами і залишити заявку. ми розробимо унікальну концепцію розіграшу іменинника, нареченого або одного. Багаторічний досвід в проведення масштабних і приватних івентів дозволяє нашим фахівцям максимально чітко потрапити в ваші вимоги і догодити клієнту.

Як замовити розіграш «Рамшан і Джамшут»?

Для того щоб розіграти начальника або колегу, щоб здивувати улюблених друзів або оригінально пожартувати над родичами, Вам достатньо заповнити заявку на сайті або зателефонувати до нас в агентство свят за телефонами на сайті Pro100 Event Agency.

Ви залишаєте заявку, бажано з позначкою «організація розіграшів Харків»,«розіграш Равшан і Джамшут»Або будь-який інший наближеною до тематики вашого запиту, щоб нашим менеджерам було простіше визначити до якого фахівця з проведення та підготовки заходів вас направити.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ