Найкращий кейтеринг для ідеального весілля

Така унікальна подія у вашому житті як весілля вимагає бездоганного обслуговування гостей на всіх етапах заходу. Кейтеринг від Pro100 Event дозволить вам радіти цьому особливому дню разом із вашими рідними людьми та друзями, будучи впевненими в тому, що всі питання кухні, сервірування та подачі їжі та напоїв будуть вирішені бездоганно.

Види кейтерингу, доречні на весільному торжестві

Святкування весілля у звичних нам традиціях відбувається у форматі застілля. Це досі доречно, тому що весілля — захід тривалий, на ньому присутні люди різного віку та звичок, і для загального комфорту краще все ж таки посадити гостей за столи. Тому на свято на честь одруження оптимально замовити банкет кейтеринг у Харкові.

Кейтеринг "під ключ" на весілля включає сервірування столів, зміни страв протягом вечора, поповнення столів алкоголем у міру потреби, а також подачу алкоголю з легкими закусками поза приміщенням, де йде банкет. Декорування столів, залу та простору для виїзної церемонії - не послуга кейтерингу в класичному розумінні, тобто не робота для офіціантів, але ви можете замовити декор в Pro100 Event Agency.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Кейтеринг та ресторани виїзного обслуговування – це те, що вам потрібно, якщо ви плануєте незвичайне весілля: у певній стилістиці, на нестандартній локації, орієнтованій на специфічний контингент запрошених. І меню, і вартість кейтерингу, і формат самого заходу та обслуговування на ньому можна обговорити в індивідуальному порядку. Наприклад, це може бути літнє весілля на природі у форматі пікніка або "клубне" весілля з танцями, "коктейльне" весілля на обладнаному даху або творче весілля-концерт. І якісний кейтеринг - той, який комфортний вам і вашим гостям, а не просто відповідний загальноприйнятим уявленням про "правильне" весілля!

Що може включатись у ВІП кейтеринг (Харків) на весілля? Одна з ідей – кулінарне шоу чи бармен-шоу. Також можливі незвичайні варіанти сервірування. Також іноді є можливість розподілити святкування по кількох зонах: наприклад, в одному залі можуть бути сервіровані класичні банкетні столи, а інший буде відведений для танців.

Якщо серед запрошених буде багато сімей з дітьми, то кейтеринг у Харкові дозволяє накрити для дітей окремий стіл, де з дітлахами можуть займатися аніматори. Таке рішення має практичний сенс, щоб діти не заважали святкувати дорослим і пригощалися їжею з дитячого меню. Фактично, дитячий стіл — це майже те саме, що замовити каву-брейк або інші кейтеринг-послуги, без подачі алкоголю та страв, що не підходять для малюків.

Послуги кейтерингу на виїзній церемонії

Урочиста частина весілля, що проходить поза приміщенням, - це церемонія укладання шлюбу та підписання шлюбного свідоцтва. Іноді цей урочистий момент влаштовують біля ресторанного комплексу або будинку, де на гостей чекає банкет, а іноді — справді на виїзді, в якомусь гарному місці, без прив'язки до кухні та столів. Кейтеринг потрібен в обох випадках - виїзний кейтеринг (Харків) допоможе влаштувати гарну церемонію з дотриманням усіх весільних звичаїв у будь-якій обраній молодятами локації.

Що таке кейтеринг на виїзній церемонії? Про щільну їжу не йдеться, але прийнятий хід такої події передбачає келихи з шампанським або з легкими винами. Офіціанти облаштовують переносні столики з келихами та наповнюють їх. Також частування у форматі коктейлю, тобто подача вина та фруктів, може продовжуватися на свіжому повітрі, поки гості та молодята гуляють та фотографуються. Замовивши кейтеринг у Харкові, можна влаштувати цю частину свята як на природі чи на літньому майданчику, так і в будь-якому гарному орендованому залі.

А якщо урочисте одруження відбувається у РАГСі, то туди також можна замовити кейтеринг — якщо гостей багато, то персонал допоможе відкрити шампанське та забезпечить усіх келихом ігристого напою.

Крім того, виїзне обслуговування весілля буває потрібне на другий день святкування. Традиційно, в день після одруження гості їдуть не до ресторану, а до будинку молодої сім'ї. У сучасних умовах, звичайно, це може бути і орендований котедж, але суттєво змінюється концепція святкування — акцент робиться на легших стравах та спілкуванні гостей. Зазвичай цього дня запрошують лише близьких друзів та рідню — люди розмовляють, частуються, фотографуються, вітають молоду сім'ю. А персонал організовує для них легкий фуршет або, наприклад, банкет із стравами національної кухні.

Кейтеринг на весілля завжди є найкращим вкладенням коштів - ви можете заощадити на ресторані, вибрати місце для святкування або відсвяткувати одруження у власному будинку.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ