ВИЇЗНА КУХНЯ: БАРБЕКЮ У ХАРКІВІ

Запах літа - це багато в чому запах м'яса на грилі, овочів та рибки-барбекю. Не можна відмовляти собі у таких смачних радощах, якщо ви плануєте проведення заходу на свіжому повітрі.

Щоб зняти з себе всі питання щодо підготовки меню та приготування страв – просто зверніться до нас, і ми організуємо для вас найкращу виїзну кухню з барбекю у Харкові.

Що особливого пропонує Pro100 Event?

Виїзне барбекю - це особливий вид мистецтва. Адже багато в чому саме смачне м'ясо та ароматні овочі, заради чого гості приїхали на місце зустрічі. У чому особливість послуги барбекю у Харкові, яку надаємо ми:

 • Просто Івент працює тільки з кращими підрядниками, тому можете бути впевнені у якості та смаку продуктів. Наш шеф-кухар приготує просто при вас усі страви, і вони прямо з вогню потраплять до вас на столи.
 • Ми підбираємо збалансоване меню та допомагаємо прорахувати кількість необхідних страв на вашій компанії.
 • У нас великий штат співробітників, тому послугу барбекю можна замовити як для невеликої сімейної урочистості, так і для масштабного корпоративу на 300 осіб. Голодним ніхто не залишиться.
 • Асортименти страв фактично не обмежений. Ми готуємо овочі, рибу, птицю, м'ясо на грилі. За вашим бажанням ми допоможемо запекти на рожні порося або ягняти. Замовити барбекю у Харкові – це отримати необмежені можливості у виборі страв та стабільно якісний сервіс.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Барбекю у Харкові – чи варто замовляти на свою подію?

Багато хто переживає якість продуктів для приготування, або про те, що страви будуть холодними до моменту видачі. Ми гарантуємо якість своїх послуг, адже знаємо, наскільки виїзна кухня є важливим компонентом свята. Несмачна чи холодна їжа може зіпсувати враження від усіх заходів.

 • На велику компанію. Найкраще замовити барбекю у Харкові для коропоративного свята чи тимбілдингу. Виїзне барбекю – чудове рішення для масштабних подій за містом, адже це ситно, завжди смачно і кожен може знайти щось до душі.
 • Відпочинок на природі. Якщо ви плануєте відзначати День народження або, наприклад, другий день весілля на природі, то виїзне барбекю може стати відмінним рішенням.
 • Неофіційна зустріч із партнерами чи іноземними колегами. Всі ми знаємо, що найкращі угоди укладаються зовсім не в офісах під час багатогодинних засідань, а в неофіційній обстановці. Тому виїзне барбекю може допомогти вам налагодити стосунки та підготувати ґрунт для великих звершень.

Бажаєте дізнатися більше про наші послуги? Чи цікавить комплексне проведення свята?
Ми чекаємо на ваш дзвінок і вже готуємося організувати подію, яку ви запам'ятаєте надовго.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ