Фітнес-Меню у Харкові

Довгостроковий тренд, який ми у Просто Івент підтримуємо на 100% відсотків – здоровий спосіб життя. І важлива складова комплексного підходу до цього питання – корисне та збалансоване харчування.

Якщо ваша компанія або організація турбується про здоров'я своїх колег або гостей, ми пропонуємо замінити традиційну виїзну кухню на корисне фітнес-меню на виїзд.

У чому особливість фітнес-меню у Харкові?

Їжа, спеціально створена для людей, які дбають про своє здоров'я, містить усі необхідні мінерали та вітаміни, а також правильне співвідношення жирів, білків та вуглеводів.

Для організації кейтерингу з фітнес-меню використовуються лише натуральні продукти, приготовлені на пару чи грилі.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

 • Розробка комплексного меню відповідно до побажань замовника: кухарі можуть приготувати як фітнес-обід або сніданок, так і правильні овочеві або рибні закуски.
 • Доставка фітнес-меню на будь-яку локацію в межах міста та за його межами.
 • Можливість комплексного обслуговування виїзних заходів: корпоратив у Харкові, семінар чи конференція — для будь-якого формату та масштабу, івент-агенство зможе надати набір справді необхідних послуг.
 • Упаковка зі спеціальними індивідуальними боксами або сервірування у форматі фуршетного столу.
 • Можливість бронювання банкетної або фуршетної зони, що допоможе підвищити впізнаваність вашої айдентики та компанії.

Правильне харчування може бути смачним та навіть дуже смачним! Перед тим, як пропонувати послугу своїм клієнтам, ми тестуємо виїзну кухню та бар і повірте, фітнес-меню на замовлення здивує вас різноманітністю та ситністю.

Для якого формату свят краще замовити фітнес-меню?

Кейтеринг, що передбачає здорову їжу, безумовно, найкраще підійде для заходів, які пропагують правильний спосіб життя і дотримання певної збалансованої дієти. Наприклад:

 • Для семінарів та лекцій. Зараз багато хто цікавиться питанням підтримки організму в тонусі протягом усього життя. Якщо ви вирішили організувати семінар або лекцію щодо цієї теми, логічним буде надати можливість учасникам івента смачно та корисно перекусити між заняттями у нашому виїзному фітнес-барі.
 • Для корпоративних заходів. Для компаній, які займаються виробництвом товарів чи наданням послуг для активного способу життя, закономірною буде пропаганда здорового харчування та всередині колективу. Можливо, найкращим рішенням буде поєднатися традиційний кейтеринг на виїзд з фітнес-меню.
 • Для спортивних подій. Масштабні дорослі та дитячі спортивні івенти – це завжди більша кількість людей, які стежать за своїм харчуванням. Організація фітнес-меню для спортсменів – чудовий спосіб виявити турботу з боку організаторів.

Замовити фітнес-меню у Харкові ви можете на сайті та також, якщо вам необхідна консультація щодо підбору виїзного бару чи кухні, щодо інтерактивних чи ігрових зон – залиште заявку на сайті Pro100 Event і наші менеджери допоможуть вирішити вам будь-яке івент-завдання.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ