ВИЇЗНА КУХНЯ: МОРЕПРОДУКТИ У ХАРКІВІ

Вишукані частування на вашому святі – це один із компонентів якісної події. Свіжі та смачні закуски під час фуршетного столу на весіллі або на кава-брейку конференції можуть задати тональність усьому заходу. Організація виїзної кухні — один із напрямків роботи івент-агентства Просто Івент і ми пропонуємо найрізноманітніше меню залежно від формату, масштабу та тематики події.

Замовити доставку плато з морепродуктів чи канапе з різними видами риби можна для різних подій. Наприклад, для фуршету під час збору гостей добре підійдуть закуски амісбуш під келих шампанського.

Для чоловічого свята можна замовити канапе з маринованою рибою, які відмінно підійдуть до пива чи міцних спиртних напоїв.

Серед позицій нашого меню з обслуговування заходів на виїзді ви знайдете як звичні інгредієнти, так і вишукані страви. Організація кейтерингу на виїзді в Харкові повинна обов'язково враховувати аудиторію, на яку розраховано меню.

Для свята, де буде багато людей старшого віку або дітей краще замовити традиційні закуски з сьомги або лосося. Відмінно впишуться у такий формат і креветки на грилі чи мідії.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Для молодої публіки чи любителів експериментів підійдуть частування з морського їжака, гребінців чи гострі закуски у східному стилі. Такий формат частування надасть святу родзинку та дасть ще один привід учасникам свята довго згадувати про вашу подію.

Під час проведення презентацій продуктів вищого класу, таких як автомобілі преміум-сегменту, ювелірних прикрас або дуже дорогих косметичних засобів, як частування можна замовити устричний бар із шампанським. Така легка і водночас благородна закуска сподобається навіть найдосвідченішій публіці.

Скільки коштує замовити морепродукти на захід?

Організація свята до Харкова, та й у будь-якому місті світі, це багатокомпонентне завдання. Вартість всього заходу, в цілому, та меню виїзної кухні зокрема залежатиме від кількості гостей, часу роботи майданчика та персоналу, додаткових послуг, таких як доставка, сервірування або декор, наприклад, для зони фуршету.

Щоб дізнатися точну вартість, ви можете звернутися за прорахунком до наших івент-менеджерів і вони підготують докладний кошторис.

Можна замовити проведення заходів під ключ, так і окрему позицію для своєї події.

Страви з морепродуктів на замовлення відносяться до категорії делікатесів, тому вартість їх буде трохи вищою, ніж овочевих або фруктових. Проте, їжа з морепродуктів – це смачні та корисні частування, які подарують усім учасникам свята буйство смаків та гастрономічне задоволення.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ