Випускний в Університеті (ВНЗ)

Все підходить рано чи пізно до свого завершення. І дуже важливо, ставити гарні точки, які давали б енергію нових етапів. Наше креативне івент-агентство в Харкові пропонує організацію та проведення випускних для ВНЗ. Це окрема категорія в нашій роботі, до якої ми підходимо з особливою увагою. Адже випускний в університеті - це свято для вже дорослих і усвідомлених людей, які остаточно крокують у доросле самостійне життя.

Випускний з університету організувати краще довірити досвідченим фахівцям. Чому? Тому що складно передбачити всі тонкощі такого масштабного івенту з першого разу. Про що важливо не забути при підготовці до святкування випускного вечора:

 • Заздалегідь прорахувати і розподілити бюджет
 • Заготовити недоторканний запас (всяке може статися)
 • Підібрати хорошого фотографа на випускний
 • Обумовити час роботи діджея на випускному (дуже часто на подібних святах виникає непорозуміння, коли діджей хоче додому, а душа студентів рветься в танок)
 • Передбачити охорону на випускному вечорі
 • Доктор або хоча б хороша аптечка зможуть вирішити дуже неприємні проблеми. Краще, звичайно, якщо нічого не станеться, але так ви точно будете впевнені, що всі залишаться цілі та неушкоджені

Як вибрати тематику випускного вечора в інституті?

Це, напевно один з найскладніших питань. Ідеї для проведення випускного можуть бути найрізноманітнішими. Не важливо, вирішите ви замовити організацію випускного у досвідчених івентщіков або довіритесь комусь самостійно провести свято - вибір все одно доведеться робити. Як вирішити питання, коли всім хочеться різного?

 • Провести опитування серед курсу і вибрати найбільш часто повторювані теми. Потім вже серед цих ідей провести голосування і визначити переможця. Так можна чесно, справедливо і досить просто вирішити питання вибору теми для випускного в універі.
 • Призначити відповідального. Зазвичай це старости. Ці люди самі вирішують, що буде на випускному, а все решта просто приходять і радіють святу. З одного боку, це полегшує всім життя. З іншого - ускладнює її старостам.
 • Довіритися «третім» особам. Івент агентству в Харкові, адміністрації ВНЗ. Може, навіть батькам - різний може бути. Так у випускників ніяких проблем. Але і ймовірність того, що щось буде не так - досить велика.

Якщо ви вибираєте нас для організації випускного, ми розробляємо для вас кілька концепцій, підбираємо артистів на випускний, допомагаємо з вибором локації для випускного вечора, а також вирішуємо всі спірні й неоднозначні питання під час підготовки до свята.

Довіряючи нам проведення випускного у вищому навчальному закладі, ви отримуєте впевненість в якості свята. Замовити організацію випускного або будь-якого іншого заходу можна прямо зараз. Ми завжди раді подарувати вам посмішку!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ