Подіум Як Елемент Локації для Івент

Прокат обладнання на ваш захід може включати подіум - зручний майданчик для концертного або театрального шоу, fashion-показу, презентації або виступу в будь-якому ще форматі. Поставити його можна і під відкритим небом, і в приміщенні - практичність цього предмета в його максимальної універсальності.

Оренда Подіуму: Як Використовувати Цю Можливість?

коли обговорюється оренда обладнання для вечірок, Іноді замовники не можуть визначитися, що їм насправді потрібно - подіум або сцена. А різниця є!

На подіумі, як правило, не ставлять ніяку звукову техніку і обладнання для спецефектів - він потрібен суто для того, щоб місце для виступу було на рівень вище, ніж решта території, на якій будуть знаходиться глядачі. Подіум не оснащуються дахом або вертикальними опорними конструкціями, як сцену. І взагалі, подіум не призначений для професійних концертів, хоча, при неможливості поставити сцену, на ньому можуть розташується і виконавці музики.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Зате інших можливостей використання подіуму безліч. Скажімо, на ньому можливе проведення показових виступів танцюристів або, наприклад, бодібілдерів. З подіуму можна показати акторський перформенс, моноспектакль. Також буде зручно провести таким чином лекцію, семінар, творчу зустріч або інший захід, в основі якого - спілкування знаходиться на подіумі людини з залом.

Оренда обладнання для заходів в Харкові - це те, завдяки чому подіум можна пристосувати під конкретний сценарій. Наприклад, на ньому можуть стояти стільці, трибуна, пюпітр, мікрофони на стійках і т.п.

Зручність подіуму в тому, що він складається з секцій, і завдяки різним варіантам стикування секцій може збиратися в різні форми. Наприклад, для "проходок" моделей на fashion-показі збирають подіум-доріжку, яку ще називають "мову". А ось якщо подіум потрібен для виступу в залі, де глядацькі місця знаходяться з усіх чотирьох сторін, подіум збирають в квадрат або прямокутник, і ставлять по центру - так, щоб звідусіль можна було бачити виступаючого.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Якщо якесь велике приміщення перетворюють в локацію для клубного події з діджей-сетом, то на подіумі може працювати сам діджей за пультом і, наприклад, виступати танцівниці.

На поверхню подіуму можна постелити будь знімне покриття - ворсистий палас, лінолеум і т.д. Це може бути потрібно танцюристам, спортсменам або акторам, виступаючим в спеціального взуття або босоніж. А прокат декору і оренда обладнання для світлових ефектів дасть можливість перетворити весь подіум або його частину в фотозоні. Крім того, на подіумі можна поставити банер або фон для фотозоні.

Гарний подіум і для демонстрації різних предметів. На ньому можна розмістити арт-об'єкти в виставковому центрі, будь-які товари або інноваційне обладнання для презентації, або інші предмети на самому подіумі, столах, постаментах або опорах.

Подіум і Оренда Обладнання для Свят

Додатково на подіумі можлива установка апаратури. Так роблять, наприклад, якщо подіум замінює повноцінну сцену. В такому випадку на ньому ставлять і колонки, і мікрофони на стійках, і музичні інструменти, і все інше, що потрібно для виступу - орендувати комплект апаратури також можливо у Pro100 Event. Також можливо розмістити по периметру або по кутах освітлювальну техніку, яка знизу вгору буде підсвічувати відбувається на подіумі.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Оренда обладнання для корпоративів та інших свят нерідко включає в загальний набір апаратури караоке-систему з плазмою і колонками. І ось для караоке-вечірки теж дуже зручний саме подіум, а не велика сцена. Його можна поставити де завгодно - хоч в ресторані, хоч в лофт, а простору на ньому цілком достатньо для того, щоб поставити апаратуру і залишити достатньо місця для співаючого людини. Таким чином можна організувати караоке навіть на свіжому повітрі - наприклад, у дворі котеджу.

Спецефекти в оренду для розміщення на подіумі має сенс брати тільки ті, які теж повинні спрацьовувати від низу до верху - це, наприклад, іскрометний, гармати для мильних бульбашок, дим-машини.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ