Концертна апаратура з технічних райдерів артистів

Список техніки, яка необхідна для виступу музичної групи, показу театральної постановки або іншого видовищного перформансу, артисти завжди заздалегідь надають запросив їх організатору івенту. Оренда обладнання для заходів іноді буває непростим завданням, але Pro100 Event Agency допоможе вам підібрати всі предмети з технічного райдера виступаючих.

Хто повинен орендувати комплект апаратури з технічного райдеру артистів?

Оренда обладнання для свят, концертів, фестивалів, опен-ейрів та інших заходів - це те, про що повинні турбуватися організатори. Саме з ними укладають договір виступаючі артисти, і їм надається технічний райдер - як обов'язкова умова, без дотримання якого виступ може не відбутися. Тому, якщо ви уявляєте концертне агентство або компанію, котра проводить свій корпоратив - ви можете звернутися до нас, оскільки у нас є прокат звукової, світлової та іншої концертної техніки. Також вам знадобиться оренда обладнання для вечірок з діджеями і / або музикантами при підготовці приватного івенту - весілля, випускного тощо

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Але буває так, що оренда обладнання для корпоративів або інших заходів з виступами артистів стає турботою тих людей, на чиїй локації відбуватиметься подія. Так, повного комплекту потрібної техніки по райдеру може не вистачати і в арт-клубі, і в ресторані, і на концертному майданчику - виручить оренда відсутнього.

А ще, на жаль, не виключена ситуація, коли музичний гурт для проведення свого концерту потрібно знайти і орендувати самостійно відсутню в розпорядженні групи техніку. В реаліях трапляється таке, що колектив хоче організувати виступ без запрошують організаторів, і самостійно домовляється про оренду концертного майданчика без виконання технічного райдера її власниками. У Харкові в такому випадку представники групи можуть звернутися в Pro100 Event Agency і взяти ту апаратуру, яка дозволить влаштувати шоу.

Складність технічного райдера залежить від особливостей музики, яка буде виконуватися наживо, а також від того, чи включає виступ будь-які візуальні ефекти.

Найпростіші технічні райдери, зазвичай обмежені простим беклайном - у початківців груп з невеликою кількістю учасників. А ось виконавці, які претендують виступати на великих сценах, разом з музикою часом створюють шоу зі спецефектами і світловими ефектами - і для всього цього теж потрібна спеціальна техніка.

Основа будь-якого технічного райдера - це беклайн для живої музики. У нього включають всі типи колонок для трансляції звуку в зал, а також нижні монітори для музикантів. Крім того, сюди відносяться мікрофони і підсилювачі для музичних інструментів, штативи і стійки, вушні монітори і барабанна установка.

На ваш захід можуть бути доставлені всі типи сценічних світлових приладів - від прожекторів і "обертових голів" до стробоскопів і лазерів. Цього асортименту вистачить і для шоу в клубі, і для театральної сцени, і для вуличної переносний сцени.

Іноді в технічний райдер входить техніка для спецефектів. У нашому асортименті є безпечні спецефекти в оренду. Наприклад, димова гармата - для створення клубів білого диму без неприємного запаху; гармата-конфетті - для "дощу" з блискучих обрізків фольги; пристрій-іскрометний - для снопів іскор, і т.д. Також є особливі спецефекти: генератор піни для вечірок з діджеями біля басейну, генератор мильних бульбашок - для дитячих шоу, генератор вогню - для відкритих сцен. Іноді ці пристрої є безпосередньою частиною шоу, і тоді про них неодмінно пишуть в райдері. Але іноді представники артистів чогось не згадують, але воно мається на увазі форматом заходи. Наприклад, генератор піни на пінної party може бути відсутнім в райдері діджея, але без нього тусовка не відбудуться.

Установка всього зазначеного в технічному райдері обладнання - теж не турбота запрошених виконавців. Як правило, музиканти приїжджають і починають попередню репетицію або саундчек вже тоді, коли вся техніка з райдера повністю встановлена, підключена і готова до використання - в останній момент підключаються особисті музичні інструменти виступають. Але якщо організаторам проблематично розібратися в особливостях установки апаратури - в цьому зможуть допомогти наші співробітники, виїхавши на будь-який майданчик в Харкові і околицях.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ