Сьогодні дуже модним напрямком у пресі фотографій є друк фото на магніті. Даний вид оформлення пам'ятних фотографій є дуже незвичайним і оригінальним рішенням для подарунка всім гостям.

 

Нерідко частиною корпоративних заходів або конференцій стають різні точки активності, спрямовані на підвищення ефективності командної роботи.

КОРПОРАТИВНІ СПОРТИВНІ ЗАХОДИ У ХАРКОВІ

Тяга до здорового способу життя охопила практично весь світ! Pro100 Event Agency підтримує цю тенденцію. Все частіше ми проводимо корпоративні спортивні заходи в Харкові, Які зміцнюють командний дух і пропагують активний відпочинок з користю для здоров'я. Не важливо, чим займається ваша компанія. Спортивні змагання будуть цікаві і бізнесменам, і промисловцям, і представникам творчих професій.

Як проходить спортивний корпоративний відпочинок

Все починається зі знайомства з колективом або його керівниками. Нам важливо знати, якою кількістю людей потрібен спортивний корпоратив, Про їх інтереси і фізичні можливості. Наприклад, чоловічий колектив зацікавить футбольний чемпіонат або змагання з боксу. Боулінг, квадроцикли, змагання з пляжного волейболу сподобаються і чоловікам, і жінкам.

Визначивши тематику, потрібно вибрати місце, де пройде спортивне змагання. У сонячну теплу погоду можна провести корпоратив в лісі, в парку або у водойми. Якщо ж потрібно футбольне поле або боксерський ринг, тоді будемо відштовхуватися від цих вимог.

Зима і погана погода - не привід відкладати проведення спортивних свят. ми організуємо захід в приміщенні спорткомлексу. Можна провести турнір з силових видів спорту, пограти в волейбол, баскетбол, бадмінтон або теніс, організувати змагання з плавання. Веселе корпоративне спортивний захід часто проводять в боулінг-клубі або більярдною. А чемпіонат з дартсу або настільним іграм легко організувати в будь-якому банкетному залі.

Організація спортивних свят на будь-який смак

Pro100 Event Agency займається не тільки вибором місця і створенням сценарію. Ми підготуємо спортивну екіпіровку, забезпечимо кейтеринг, проведемо попередню тренування, замовимо кубки та медалі, проведемо ефектну церемонію нагородження. За вашим бажанням корпоративні спортивні квести можуть плавно перейти в банкет. Ми забезпечимо команді трансфер до банкетного залу або влаштуємо пікнік на природі.

Мета організації та проведення спортивних заходів - виплеснути втому і негативну енергію, усунути будь-які комунікативні бар'єри між співробітниками, навчитися працювати в команді і тренувати волю до перемоги.

Чи готові перемагати? тоді замовте спортивне свято у Pro100event Agency!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ