Сьогодні дуже модним напрямком у пресі фотографій є друк фото на магніті. Даний вид оформлення пам'ятних фотографій є дуже незвичайним і оригінальним рішенням для подарунка всім гостям.

 

Нерідко частиною корпоративних заходів або конференцій стають різні точки активності, спрямовані на підвищення ефективності командної роботи.

ЗАМОВИТИ тімбілдінгу У ХАРКОВІ І ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Дружний колектив - рушійна сила компанії. Щасливі, позитивні і натхненні співробітники приходять на роботу із задоволенням і проявляють себе на максимум. Щоб досягти такої атмосфери, керівники замовляють командообразующие заходи у Pro100 Event Agency. У нас сотні готових сценаріїв і тисячі креативних ідей для тімбілдінгу.

Як виник тимбилдинг

Тимбилдинг зародився в 50-х роках 20 століття в Америці. У той час він носив історичний характер: співробітники переодягалися в костюми відомих історичних особистостей і виконували колективні завдання. Виявилося, такі емоційні розрядки сплочала колектив і дозволяють працівникам краще пізнати один одного.

У 90-ті роки і на початку нульових тимбилдинг для співробітників виник в пострадянському просторі. Спочатку його проводили в форматі бізнес-тренінгів, потім у вигляді спортивних заходів і корпоративних свят. сьогодні тимбилдинг заходи - невід'ємна частина успішних компаній, як маленьких фірм, так і великих корпорацій.

Навіщо потрібен тимбилдинг:

 1. Щоб замінити дух конкуренції на дух співпраці.
 2. Для створення почуття згуртованості команди, організованості та єдності.
 3. Проведення тімбілдінга зміцнює горизонтальні зв'язки в компанії, а також зближує керівників з підлеглими.
 4. Сприяє більш ефективній взаємодії між співробітниками, виробленні взаєморозуміння і довіри.
 5. Корпоративний тімбілдінг підвищує мотивацію і служить джерелом натхнення.
 6. Зміцнює авторитет начальства і верховенство цінностей компанії.
 7. Сприяє психо-емоційної розрядки співробітників.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

В якому форматі провести тімбілдінг в Харкові

Для початку ми познайомимося з вашою командою і вирішимо, яке місце краще підійде для заходу. У теплу пору року рекомендуємо тимбилдинг на природі у вигляді спортивних змагань, квесту, пейнтбольного або страйкбольної битви, картингового турніру і так далі. Активна частина може перерости в спокійний відпочинок в форматі пікніка або веселу дискотеку.

У холодний сезон ми підберемо затишний зал ресторану або конференц-залу. У приміщенні часто проводять тематичний тимбилдинг в форматі майстер-класів та творчих заходів, наприклад, створення колективного мюзиклу, вистави або КВН. популярний і інтелектуальний формат тімбілдінга, Наприклад, в стилі гри «Що де Коли»Або«Брейн-Ринг».

Якщо дозволяє бюджет, варто замовити проведення тімбілдінга за кордоном. Уявіть: вся ваша компанія їде на сонячний острів або просто відпочиває на узбережжі, перериваючись тільки на різні активності, які ми підготуємо.

Де замовити тимбилдинг в Харкові? У Pro100 Event Agency!

якісна організація тімбілдінга - наше основне завдання. Крім опрацювання сценарію, вибору місця і підрядників, ми можемо взяти на себе і інші моменти. Наприклад, ви можете довірити нам зустріч і трансфер гостей, друковану продукцію, послуги кейтерингу, звукове та світлове обладнання.

Активний і нестандартний тимбилдинг на замовлення в Харкові окупиться подвійно і принесе вашої компанії нові перемоги!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ