РОЗИГРИШ «ДЕНЬ ОБНИМАШОК» Г. ХАРКІВ

Напевно, наймиліший розіграш у нашому арсеналі. "Pro100 Event Agency" пропонує вам просто обійматися!

Розіграш з обіймами - це той варіант розіграшу, який підійде будь-кому в будь-який час року і з будь-якого приводу. І навіть без приводу, просто якщо ви хочете підняти настрій коханій людині - організуйте їй розіграш з нішком.

Що це: розіграш з обіймами у Харкові?

Це наймиліший і найприємніший розіграш. Ніхто не нервуватиме, нічого не горітиме і навіть тікати ні від кого не доведеться. Весь день винуватець розіграшу, не важливо це на честь Дня народження або взагалі без приводу, зустрічатиме людей, які проситимуть їх обійняти. Це можуть бути, як просто пересічні люди, перехожі. Так і дітки чи працівники служб порятунку.

Початися все може, як у фільмах, із дівчинки з написом «обійми мене». А далі - можна влаштувати цілий "обіймальний" флеш-моб! Будьте впевнені, що такий милий розіграш зможе розтопити серце навіть найсуворішого і найсуворішого дядька. А підняти настрій дівчині, що зажурилася, – і поготів.

Насправді, для проведення подібного розіграшу потрібна знати небагато: маршрут людини, яку розігруватимемо, її слабкості (кому вона не зможе відмовити в обіймах) і скільки потрібно обіймашок, щоб на обличчі з'явилася усмішка. Саме тому можливе термінове замовлення організації розіграшу. Буквально за день ми зможемо зробити все, щоб ваша дорога людина розтанула в посмішці.

У чому плюс розіграшу з обіймами?

Звичайно, незаперечна перевага – настрій. Розігрується не потрібно буде нервувати або перебувати в стресі. Тільки якщо він боїться обіймів, що трапляється дуже рідко. Це найспокійніший і зворушливіший розіграш, який тільки можна придумати.

Вартість його проведення – невелика. Якщо ми працюємо за простою схемою, не додаючи спецефектів та складних сценарних рішень – ціна буде дуже доступною.

Швидкість. Усього день (краще, звичайно, пара) і ми готові реалізувати розіграш. Така оперативність грає на руку, якщо ви забігали або дізналися про подію випадково. Ваш оригінальний подарунок буде готовий до того, щоб тішити винуватця розіграшу дуже швидко.

Чи легко організувати розіграш самостійно?

Незважаючи на те, що розіграш з обіймами – дуже простий за схемою та реалізацією, навіть тут є своє підводне каміння. Тому ми рекомендуємо звертатися за послугами професіоналів.

По-перше, ми маємо досвід проведення різних івентів і ми знаємо, що, де і коли може піти не так. По-друге, ми зробимо це якісно та швидко. Ви вбережете себе від зайвих нервів та переживань. По-третє, ми знаємо, як убезпечити вас від зайвих витрат, і ціна розіграшу в Харкові не коштувала вам як квартира в центрі.

Нам довіряють ті, хто дбає про настрої близьких і цінує свій час.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ