РОЗІГРИШ «БОМЖІ» М. ХАРКІВ

Хочете зробити незабутній подарунок імениннику? Щоб було весело, незвично і оригінально!

Ми пропонуємо оригінальний варіант привітання з Днем народження або будь-яким іншим святом, який подарує масу емоцій. Подаруйте винуватцю тожества розіграш!

Один з оригінальних варіантів розіграшу - розіграш за участю бомжів.

Розіграш з бомжами в Харкові - в чому суть?

Як буде виглядати розіграш з бомжами? Варіантів проведення розіграшу може бути кілька серед яких є, як найшкідливіші, так і такі, які змусять понервувати іменинника.

Наприклад, команда нашого івент-агентства в Харкові пропонує такий формат розіграшу. Іменинник або іменинниця збирають компанію друзів у себе в приватному будинку, до призначеного для збору гостей часу у двір пробираються два бомжа, Які влаштовують свій бенкет просто посеред відкритого майданчика. Вони співають пісні, ведуть душевні розмови і не звертають ніякої уваги ні на обурення господарів будинку, ні на які збираються гостей.

Один з гостей, нібито, дзвонить в поліцію. Через кілька хвилин приїжджає поліція, після недовгих дебатів, разом з гостями та тими самими горезвісними бомжами, поліція виконує іменинний танець або виносять квіти і шампанське для іменинника.

Наскільки реалістичний розіграш з бомжами?

Ідея розіграшу з бомжами - зовсім не новина. В арсеналі багатьох агентств з організації та проведення заходів, а також розробці оригінальних поздоровлень подібний варіант є вже давно.

Але тільки наше агентство може гарантувати вам, що в розіграш з бомжами повірять все. Ми співпрацюємо тільки з професійними акторами, ретельно опрацьовуємо сценарій розіграшу, адаптуємо сценарій розіграшу для Дня народження, корпоративу або сімейного свята, підбираємо реквізит до дрібниць. І, зізнатися по секрету, навіть «особливий» запах цього розіграшу передаємо з точністю.

Багато хто прагне відійти від банальних поздоровлень і шукають спосіб виділитися з натовпу гостей. Організація розіграшу в Харкові ціна якого зовсім не вище тих подарунків, які ми звикли смажити найдорожчим людям, це той самий небанальний спосіб здивувати кого завгодно.

Розіграш від команди Pro100 Event Agency точно нікого не залишить байдужим і про нього ще довго буде згадувати іменинник! Все що Вам потрібно просто набрати наш номер або приїхати до нас на зустріч!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ