РОЗІГРИШ «божевільний» М. ХАРКІВ

хочете подарувати оригінальний подарунок другу? Або зробити так, щоб ваша друга половинка запам'ятала цей день назавжди?

організація розіграшу з унікальним сценарієм - спеціальна пропозиція від івент-агентства «Pro100 Event Agency». Наші фахівці подбають про те, щоб вам вдалося розіграти кого завгодно максимально яскраво і позитивно.

Один з найактуальніших варіантів розіграшу до свята або будь-якого іншого події - організація розіграшу з божевільними.

Як розіграти друга? Зробіть так, щоб весь день його чекали несподівані зустрічі з божевільними. така ідея для розіграшу точно не здасться нікому банальної, тим більше, наші фахівці з організації заходів в Харкові, Разом з вами пропрацюють унікальний сценарій цього дня, підберуть акторів і їх типажі, вирішать питання з реквізиту для розіграшу з божевільними.

Ми позбавимо вас від будь-яких дрібних проблем з організацією розіграшу і зробимо все так, щоб сюрприз відбувся на найвищому рівні.

Чим відрізняється професійний розіграш від організації розіграшу самостійно?

Організувати розіграш своїми руками, звичайно можна. І якщо у вас достатньо досвіду, фантазії і знайомств, то цілком ймовірно, що це вийде дуже навіть цікаво і незвично. Однак, ви зіткнетеся з безліччю труднощів і деталей, які професіонали, в силу своїх знань і попередніх проектів передбачать заздалегідь.

Це допоможе уникнути метушні під час проведення розіграшу і стане гарантією якісної організації події. Ідея для розіграшу буде втілена максимально наближене до наміченого плану, а ви зможете спокійно спостерігати з боку.

Наша команда івент-менеджерів працює не перший рік, тому ми точно знаємо, як підібрати акторів для розіграшу з божевільними і не тільки, де можна заощадити на подарунку або ж яким чином зробити привітання максимально феєричним.

Для того, щоб ви запам'ятали розіграш за участю божевільних максимально яскраво, Pro100 Event Agency пропонує вам доповнити оригінальний розіграш фото або відеозйомкою. Наші фахівці створять для вас яскраві знімки або навіть невеликий фільм, на якому зафіксують самі барвисті моменти цього дня.

Організація розіграшів в Харкові - це відносно новий напрямок в івент-індустрії, але ми впевнені, що якщо ви одного разу зверніться за послугами нашого агентства, ми станемо з вами друзями надовго.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ