Банкет - це легко, якщо у вас буде кейтеринг від Pro100 Event

Торжество, заради якого накриваються столи - ось що таке банкет. І якщо застілля планується не в ресторані, то варто замовити кейтерінг - тому що обслужити обід або вечерю на значну кількість персон неможливо без узгоджених дій знають свою справу співробітників. Кейтеринг під ключ - та комплексна послуга, яка дозволяє організаторам банкету не хвилюватися щодо частування гостей на своєму святі.

Що таке кейтеринг на банкеті?

Банкети відрізняються не тільки за типами подій, на честь яких влаштовуються, але і за особливостями набору частувань та напоїв на столі. І то, в якому форматі ви уявляєте стіл на вашому банкеті, вплине на вартість кейтерингу та супутніх послуг. Кейтеринг в Харкові від наших співробітників можливий як в класичному форматі обіду з трьома змінами страв, так і в форматі швидкого ділової вечері.

Простіше і дешевше всього організувати банкет без гарячих страв - тільки з напоями, холодними закусками, нарізками і фруктами. Це доречно, наприклад, на ділових бенкетах, де не планується багатогодинного сидіння за столами, рясних пиятик і годування гостей "від пуза". Виїзне обслуговування банкетів такого типу - це робота офіціантів. Від них вимагається сервірувати стіл і простежити за наявністю і розстановкою на столі столових приборів для кожного гостя, а також страв з закусками і продуктами, які гості зможуть класти собі в тарілки самостійно. Зміна страв в такому випадку може взагалі не матися на увазі. Але іноді холодні м'ясні, рибні, сирні та овочеві закуски змінюються солодким столом - десертами і фруктами, з відповідною зміною напоїв. Кейтерінг та ресторани виїзного обслуговування допомагають влаштувати своєчасну заміну частувань на столі і столових приладів.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

У деяких випадках банкетний кейтеринг (Харків) може включати не тільки просту сервіровку (розкладання закусок в посуд), але і створення закусок на місці. Це може стосуватися канапе, нарізок, асорті на шпажках, закусок в тарталетках і т.д. Хоч ці маленькі смачні штучки і здаються простими з кулінарної точки зору, їх підготовка займає час і зусилля. І це теж кейтеринг, - і так роблять, якщо немає можливості швидко доставити і зберігати в належних умовах до подачі на стіл швидкопсувні закуски і десерти.

Замовити банкет кейтеринг в Харкові можна також з послугами кухаря, який готує гарячу їжу на місці, або хоча б співробітника, який зможе розігріти заздалегідь приготоване м'ясо, гарнір або інше блюдо, що подається в гарячому вигляді. Також в види кейтерінгу для банкетів можуть входити послуги кваліфікованих офіціантів і барменів, які зможуть правильно подати оригінальні, приготовані на місці, страви і напої - наприклад, фламбе (подається в буквальному сенсі палаючим), пунш, "гаряче морозиво" і т.д .. Виїзний кейтеринг (Харків) від Pro100 Event дозволить вам втілити в реальність самі різні творчі кулінарні ідеї для ваших гостей!

Чим відрізняються послуги кейтерингу на банкеті від проведення банкету в ресторані?

Не будемо обговорювати питання про те, чим обрана вами для банкету локація краще ресторану з персоналом. Головне те, що послуга кейтерингу взагалі дає вам можливість такого вибору - і ви можете заощадити на оренді заклади громадського харчування і влаштувати банкет там, де вам і вашим гостям це дійсно зручно.

Замовивши кейтеринг в Харкові, ви не опиняєтеся залежні від меню, особливостей обслуговування та інших даностей роботи конкретного ресторану. Ви можете замовити нравящиеся частування для гостей в різних місцях, можете самостійно закупити продукти на стіл, керуючись лише вашими уподобаннями, можете запропонувати будь-який алкоголь в будь-якій кількості, що не доплачуючи за це ресторану. Якісний кейтеринг - це коли наш персонал робить банкет таким, яким його хоче бачити організатор.

До того ж, якщо відвідувачів вашого заходу багато, їх можна розділити на дві групи - для почесних гостей влаштувати повноцінний банкет, для чого знадобиться ВІП кейтеринг (Харків), а для інших замовити каву брейк або інші кейтеринг послуги - наприклад, коктейль або легкий шведський стіл. Це може відбуватися на двох різних локаціях, одночасно або по черзі, - і кількості задіяного персоналу вистачить для обслуговування гостей в двох різних форматах.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ